Pokemon Online


Pokemon Online
FlashPokemon OnlineFlash Player'ı Etkinleştir
Diğer pokémon oyunlarıPokémon Oyun Kirby Nintendo Anime ve Manga Yo-Kai Watch Oyun Pikachu Bakugan Digimon Pokemon elbise

GAMEPLAYS


Pokemon Online
Pokemon OnlinePokemon OnlinePokemon Online

🌟 Rating
3.6 / 5 of 1076 votes

Konsollarda bulamadığınız ve PC' nizden keyif almanız için emrinize verdiğimiz bir oyun olan Pokémon Online ile yeni bir maceraya hazır olun.
Bu flash oyunda, Pokémon' un tüm dünyası, farklı şehirleri keşfetmeye, vatandaşlarla konuşmaya, yeni Pokémon almaya ve diğer birçok koçla ve vahşi Pokémon' a karşı savaşmaya gitmek zorunda kalacaksınız. Kendinizi, anime Pokémon' un ünlü eğitmeni kahramanı Ash' in ayakkabılarına koymak zorunda kalacaksınız ve bu dünyada yaşayan bu yaratıkların büyük ustası olabileceğinizi göstermek zorunda kalacaksınız.
Pokémon marşınız, dördüncü neslin en ünlülerinden biri olan ve ilk defa Pokémon Diamond, Pearl ve Platinum' da ortaya çıkan Lucario olacak. Uzun otların arasında bulduğun diğer Pokémon' la yüzleşmek zorunda kalacaksın, büyük bir dikkatle, çünkü tamamen zayıflarsa, oyun sona erecek ve baştan tekrar başlamak zorunda kalacaksın.
İlk ekranın alt kısmında, bir yol göreceksiniz, Pokémon' unuzu iyileştirecek bir adamın ve bir mini oyunun oynanacağı bir evin bulunduğu bir sonraki şehre ulaşmak için geçebilirsiniz. Bu, Lucario' da görünen çizgileri atlamanız ve kayıt setini yenmek için puanlar eklemeniz gerekir. Pokémon Online'ın bu versiyonunun tadını çıkarın ve en sevdiğiniz oyunla yeni bir macera yaşayın.
Oyunun tadını çıkar Pokemon Online, ücretsiz, bizim seçtiğimiz pokémon oyunlarımızdan biri.

🅃 Kontroller oynamak
GamePlay Ekle

Diğer pokémon oyunları


📝 yorumlar
Mario brosRobloxFreddyHello neighborMinecraftCupheadFortniteFifaKonuşan AngelaPlay storeMarvelPubgDoodiemanOyun kategorileri

Go to TOP