Prensesler: Müzik Festivali

Prensesler: Müzik Festivali

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Prensesler: Müzik Festivali
Prensesler: Müzik FestivaliPrensesler: Müzik FestivaliPrensesler: Müzik FestivaliPrensesler: Müzik Festivali

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Bu yeni oyunda tüm Disney prensesleri bir araya geldi ve yakında düzenlenecek harika bir müzik festivaline davet edildiler. Görevimiz en sevdiğimiz prenseslere elimizdeki giysileri giydirmek olacak. Kullanacak birkaç giysimiz olacak, ancak renkli olarak özelleştirilebilecekler.
Prenseslerin şenlikli görüntüsünü seçmeyi bitirmek için yukarıdan bir parça, aşağıdan bir parça ve farklı aksesuarlar seçebilirsiniz. İlk prensesleri giydirmeye devam ederken yenilerinin kilidini açacaksınız. Böylece Prensesler: Müzik Festivali oyununda eğlence sınırsız olacak.
Oyunun tadını çıkar Prensesler: Müzik Festivali, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Disney prensesler oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Disney prensesler oyunları

Güzel prensesler için kardeşlikPrenses Ariel: Boujee vs BummyDisney Prensesi ÖğrenciDisney Prensesleri: GelinliklerPrensesler: Kostüm PartisiDisney Prensesi YılDisney Prensesleri: Gece KamplarıPrensesler Düğün PlanlamacılarıDisney Prensesleri: Yılbaşı KoleksiyonuDisney Prensesleri: Kış PartileriPrensesler: Parkta yürürlerDisney Prenseslerine Yaz KıyafetiPrensesler: Havuzda eğlenmekDisney Prensesleri: Noel AğacıDisney Prensesleri: Harajuku ModasıDisney Prensesleri: Kış ElbiseleriPrensesler için Eskimo tarzıŞehrin dört prensesiElsa ve Vaiana GiydirDisney Prensesleri: Balo kıyafetiMaleficent'in DönüşüOyuncak Mağazası: Süper KahramanlarPrenses Ariel: Hastadan muhteşemliğeDisney Prensesleri: Parıltılı KraliçeDisney Prensesleri: Feline ModasıDisney Prensesleri: Rahat ModaPrensesler: Patates ModasıMini Prensesler: Noel GünüDisney Prensesi CosplayPamuk Prenses KıyafetleriDisney Prensesleri: Noel ModasıDeniz kızı gençlik vs kadın kıyafetleriPrensesler: Noel PartisiDisney Prensesleri: Renkli ElbiselerDondurulmuş II: Modaya uygun kıyafetDisney Prenses: Noel ParadeSeyahat UzmanlarıPrensesler: Cupcakes hazırlayınDisney Prensesleri: Partide kıyafetler giyinDisney Prensesleri: Rulet
Go to TOP