Prensesleri Pop Yıldızlarına Dönüştür

Prensesleri Pop Yıldızlarına Dönüştür

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Prensesleri Pop Yıldızlarına Dönüştür
Prensesleri Pop Yıldızlarına DönüştürPrensesleri Pop Yıldızlarına DönüştürPrensesleri Pop Yıldızlarına DönüştürPrensesleri Pop Yıldızlarına Dönüştür

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Disney dünyasının prensesleri, gerçek uluslararası pop yıldızları haline getirilerek sahnede yıldız görünümlerini sahneye çıkarmak istiyor. Görevimiz sahnede galası için mükemmel bir görünüm ve gerçek modern şarkıcılar gibi görünmek olacaktır. Yapacağımız ilk şey, kıyafeti seçmek için dolabınıza gitmeden önce her biri için güzel bir makyaj hazırlamak.
Farklı elbiseler ve takımlar bulabilirsin, böylece en çok beğendiğini seçebilirsin. Ayrıca görünümü tamamlamak ve Disney prenseslerini pop yıldızlarına dönüştürmek için bazı aksesuarlar ekleyin.
Oyunun tadını çıkar Prensesleri Pop Yıldızlarına Dönüştür, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Disney prensesler oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Disney prensesler oyunları

Maleficent'in DönüşüMini Prensesler: Noel GünüPrensesler: Parti LolitaDisney Prensesi ÖğrenciPamuk Prenses KıyafetleriPrensesler: Yaz MasalıPrensesler için vintage çanta tasarımıPrensesler Düğün PlanlamacılarıDisney Prensesleri: Farklı durumlar için giyininPrensesler: Müzik FestivaliDisney Prensesleri: GelinliklerPrenses Elsa: odasının dekorasyonu ve makyajıPrenses Ariel: Hastadan muhteşemliğeDisney Prensesleri: Harajuku ModasıDisney Prensesleri: Güzellik SalonuDisney Prensesleri: Orman EğilimiDisney Prensesleri: Partide kıyafetler giyinPrensesler: Patates ModasıPrensesler: Poppins gibi giyinSirk prensesi giyinmekVaiana ve Ariel: Yeni arkadaşlarla randevuDisney Prensesleri: Okulun BuluşmasıDisney Prensesi YılDisney Prensesi CosplayPrensesler: Noel PartisiDisney Prensesi olmak istiyorumDeniz kızı gençlik vs kadın kıyafetleriDisney Prensesleri: Yılbaşı KoleksiyonuDisney Prensesleri: Mezuniyet GecesiGüzel prensesler için kardeşlikDisney Prenseslerine Yaz KıyafetiDisney Prensesleri: Gevşeme GünüSeyahat UzmanlarıDisney Prensesleri: Kış ElbiseleriElsa ve Vaiana GiydirDisney Prensesleri: Balo kıyafetiDisney Prensesleri: Parıltılı KraliçeSarışın: Şık Asi PrensesÜniversite DivasDisney Prensesleri: Gece Kampları
Go to TOP