Prenseslerle Kek Yarışması

Prenseslerle Kek Yarışması

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Prenseslerle Kek Yarışması
Prenseslerle Kek YarışmasıPrenseslerle Kek YarışmasıPrenseslerle Kek YarışmasıPrenseslerle Kek Yarışması

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Bugün bir pasta yarışmasına katılmak zorunda kalacağız ve jüriyi oluşturanlar prensesler Rapunzel ve Snow White olacak. Bu eğlenceli oyunu oynamanın iki yolu var ve sol alt köşede görünen pastayı mükemmel bir şekilde kopyalamanız gereken zorluklarla yüzleşebilirsiniz.
Öte yandan, malzemeleri satın almanız ve sizin için en lezzetli görünen kombinasyonları yapmanız gereken yaratıcı zorluğa sahipsiniz. Her iki oyun modunda da, bu pasta yarışmasının kazananları olup olmadığınızı görmek için prenseslerin kararıyla yüzleşmek zorunda kalacaksınız.
Oyunun tadını çıkar Prenseslerle Kek Yarışması, ücretsiz, bizim seçtiğimiz yemek pişirme oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer yemek pişirme oyunları

Elmalı turta hazırlaHindi pastası çıkarMama Hazel: Pepperoni Pizza hazırlaMama Hazel: Burger hazırlaPrenses Elsa ile lezzetli börekler hazırlaPrenses eğlenceli ve lezzetli kekler hazırlarSağ Chef MixMutfak Royal DonutsBazı lezzetli pişmiş elma hazırlayınLezzetli bir patates salatası hazırlayınLezzetli suşi roll hazırlayınBaby Hazel: Puding ev tarifiMama Hazel: Sandviç hazırlaMama Hazel: Cannelloni'yi hazırlaBebek Hazel: Jack O-Fenerler PizzaMutfakta MoanaHavadaki malzemeleri yakalayınSimülatör: Yemek Pişirme TürkiyeHızla en iyi burgerleri hazırlaBenim lezzetli pizzaMama Hazel: Cupcakes hazırlayınKuklaların komik çöreğini hazırlayınBebek Hazel: Şükran mutfakKomik Pasta ŞefiLezzetli sandviçler hazırlayınVincy kırmızı kadife keki hazırlar.Armut dondurması hazırlaŞefimizle lezzetli çörekler hazırlayınMeyveli kekAnneme KahvaltıSokak Yemekleri: Usta ŞefŞef KahramanLezzetli kek hazırlaHızlı Pişirme 4: BiftekDondurma külahları oluşturunPatates Cipsi PişirmeMutfak: Yaz SmoothiesSuşi şefiDomates Bravo 2Dondurma Makinesi: Dondurma oluştur
Go to TOP