PUBG Piksel

PUBG Piksel

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


PUBG Piksel
PUBG PikselPUBG PikselPUBG Piksel

🌟 Rating
4 / 5 of 437 votes

PUBG dünyasında geçen ve yalnızca birisinin hayatta olabileceği ölüm savaşında düşmanlarla karşılaşabileceğiniz bu yeni Savaş Royale' ye girin. Fırlatılacağınız uçağı yakalamak için beklerken, silah, mühimmat ve bu macerada hayatta kalmanıza yardımcı olacak öğelerin geri kalanını aramak için evleri incelemeye gidebilirsiniz.
Süre dolduğunda, uçakta olacaksınız ve rakiplerinizi bulmak ve hepsini bitirmek için harita üzerinde herhangi bir yere başlayacaksınız. PUBG Pixel adı verilen indirmeden bu savaş royale oyununun tadını çıkarın.
Oyunun tadını çıkar PUBG Piksel, ücretsiz, bizim seçtiğimiz PUBG oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer PUBG oyunları

Minecraft Savaşı RoyaleSurviv. Io Savaş RoyalePiksel Savaşı RoyaleKadro Royale IOApex Efsaneleri ÇevrimiçiBattle Royale OnlineSon IOZombiecraft. Io: Minecraft dünyasında zombiGarry's Mod freeKask Royale IOFortnite çevrimiçiAcımasız savaş royaleCrazynite IOSavaş Royale ZombieBedava AteşDuty Mobile'ın ÇağrısıKilitlenme çizSlaim-ioSavaş Royale SurvivalPiksel Gun Apocalypse 3: MinecraftNuggetroyale. IoYoHoHo IO: Korsan Savaş RoyaleMinecraft GmodFortnite Zombies onlineBıçak Bıçakları IOMasked Forces: Bir Atıcı oyunuAgario Battle RoyaleCraftnite.ioGangsterz IOFlappy Royale IOKarnage. IoDuty sonsuz savaş bedava ÇağrıBlade.ioGun BattleFortnite IOSlither. IoOyun Üçgeni'nin Pikan. IoÇılgın Rush IOSolucan Royale IOMario Royale
Go to TOP