Rabid Rabbit

Rabid Rabbit

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Rabid Rabbit
Rabid RabbitRabid RabbitRabid RabbitRabid Rabbit

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Rabid Tavşan denilen bu sonsuz yarış oyununda tavşanı kontrol et. Tavşanı delirten ve duvara damgalanıncaya kadar kontrolsüz bir şekilde hareket edebilecek deneylerden kaçınmak için farklı platformların etrafında hareket etmek zorunda kalacağız.
Kendi kişisel rekorunuzu ayarlamak için havuç toplamak ve büyük bir puan toplamak için hareket ettirin. İlk oyunda deneyin ve ardından tavşanlar bu muhteşem çevrimiçi oyunun kontrolünü ele geçirirken puanınızı yavaş yavaş artırmaya çalışın. Rabid Rabbit, bu maceraya girmenizi bekliyor ve göreviniz mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak olacak.
Oyunun tadını çıkar Rabid Rabbit, ücretsiz, bizim seçtiğimiz hayvanlar oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer hayvanlar oyunları

Justin ile atlaBirdy DropStacky Hayvanat BahçesiPet ModŞef Kurbağa: Mutfak YoluBenim Yunus Gösterim 6Safari: Hayvanları besleUnicorn arıyorsunuzHayvan yarışmasıSincap ailesiSevimli fil kendine iyi bakŞişman hamsterNeon Snake.ioHayvanlar bağlayın: Onet Kyodaiİnek sütüKöpekbalığı saldırısıGüzel sincaplarımıza iyi bakınYunus Şovu 2Hayvanı tamamlaKomik hayvan diş hekimiFareyi besleMutlu domuzcukKomik Sanal Hayvanat BahçesiBalinayı kurtarPara kazanmış domuzFish3D.ioSmash karıncalarAyılar aşkGüzel pandaya iyi bakMaymun tekmeOrmanı ezberlemekKüçük Denizkızı Evcil Hayvan MağazasıYıkılan domuzPrenses Elsa ve onun ejderhasıGarip yılanDenizin altında baloncuklar esiyorSonsuz kurbağa atlamaAç Kurbağayı besleDenizde balık yerken eğleninMilyoner Timsahı
Go to TOP