Randevu için Uğur Böceği hazırla


Randevu için Uğur Böceği hazırla
Randevu için Uğur Böceği hazırla

Diğer Uğur Böceği Maceraları oyunlarıKızlar Miraculous ladybug Dinesy kanalı Süper kahramanlar Sailor moon Kedi noir Elena of avalor Oyun Sofia

Randevu için Uğur Böceği hazırla
Randevu için Uğur Böceği hazırlaRandevu için Uğur Böceği hazırlaRandevu için Uğur Böceği hazırla

🌟 Rating
4 / 5 of 220 votes

Disney Channel'ın en ünlü kahramanı Miraculous ladybug, aynı zamanda Cat Noir adlı bir kahraman olan sevgili Adrien' la randevu almak için kendini hazırlaması gereken yeni bir oyuna geliyor. Kız lise sınıf arkadaşını uzun zamandır fethetmeye çalışıyordu ama şimdiye kadar dikkatini biraz çekmeyi başaramadı.
Çocuğu fethetmek ve Disney Channel'ın iki süper kahramanı arasında aşk kazanmak için bu büyük fırsatı kaçırmamız gerekmiyor ve bunun için Ladybug' u çok güzel yapmak zorunda kalacağız. Arkadaşımız geç uyandı ve şimdi sıfırdan hazırlanmaya başlamak için acele ediyor. Her türlü krem ve yüz kremi uygulayarak yüzündeki tüm tahıl ve kusurları gidermek zorunda kalacağız. İşimiz bittiğinde, kızı tarama ve makyaj zamanı gelecektir. Farklı ürünleri kullanın ve Ladybug için güzel ve çok modern görünen yeni bir saç modeli yaratın.
Bitirmek için manikür yapacağız, böylece elleriniz mükemmel görünecek ve nihayet elimizdeki tüm kıyafetler arasında randevu alınmasını sağlayacak nihai görünümü seçeceğiz. Giysilerle bir takım oluşturmak mı yoksa önceden belirlenmiş elbiselerden birini mi seçmek istediğinize karar verirsiniz. Ladybug' u Cat Noir' le buluşmak için hazırla ve aşık olmalarını sağla.
Oyunun tadını çıkar Randevu için Uğur Böceği hazırla, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Miraculous ladybug oyunlarımızdan biri.

Kontroller oynamak
GamePlay Ekle

Diğer Miraculous ladybug oyunları


📝 yorumlar
📝 Yorumlar Oyunlar


Minecraft Oluşturucu
Visem
1 hafta önce

Oynayamyorum r n
Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonya)
Cherry blossom
2 ay önce

Sailor moon -
The Sims 4
Senem.karol
7 ay önce

Ben oyuna giriyorum ama playi vuruyorum evler falan gerliyo vuruyorum ama acilmiyo
Okulda Tom ve Angela ile konuşma
Bawqa Diyar
7 ay önce

GELMIYORR
GTA 5 Gerçek Gangster
Bawqa Diyar
7 ay önce

HERKESE.TAVS YE.EDER M
Merhaba Komşu Alfa 4
Yiit Vanli
9 ay önce

GÜZEL ... YOK
HamileKızlarSoy LunaKissesMoanaFlörtFrozenDüğünDisney prenseslerAşınmaPrenseslerSailor moonOyun kategorileri

Go to TOP