Resim Uğur Böceği ve Kedi Noir

Resim Uğur Böceği ve Kedi Noir
Resim Uğur Böceği ve Kedi Noir

İndirmeden oynayın, önerilir ve Resim Uğur Böceği ve Kedi Noir'e benzerResim Uğur Böceği ve Kedi Noir
Resim Uğur Böceği ve Kedi Noir
Resim Uğur Böceği ve Kedi Noir

🌟 Oran oyunu
2362 oydan 3.7 /5
ücretsiz mucizevi uğur böceği oyunlar

Resim Uğur Böceği ve Kedi Noir

Bu, Uğur böceğinin maceraları oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Disney Channel serisine, Miraculous Ladybug' a ulaşan tüm hayranları düşündük ve bu yüzden Paris' in iki süper kahramanını renklendirebileceğiniz bu boyama oyununu yarattık. Size siyah beyaz bir resim bırakıyoruz ve alt kısımda çizime başlamak için elinizde bulunan renkleri bulacaksınız. Ek olarak, inmeyi daha büyük veya daha küçük yapabileceğiniz bir düğme ve sevmediğiniz veya bir hata yaptığınızı silmek için bir lastik bant bulacaksınız.

Bu boyama oyununda, en çok sevdiğiniz şeyleri yapmak ve kahramanlarla uçmak için hayal gücünüzü koyma konusunda tam bir özgürlük veriyoruz. Her ikisinin de normal estetiğine devam etmek isteyip istemediğinize veya tamamen farklı bir elbise yaratmak istediğinize karar verirsiniz. Biliyorsunuz, Ladybug' u karakterize eden renklerin kırmızı ve siyah noktaları olduğunu, Cat Noir' de ise siyahın baskın olduğunu biliyorsunuz.

Burada, bu öncülü takip edip etmeyeceğinize veya Ladybug' un her iki kahramanına radikal bir değişiklik yapmak isteyip istemediğinize karar vereceksiniz. En iyisi sınırsız oynayabilmeniz ve her oyunda her biriniz için farklı bir görünüm yaratmanız. Bu resmi çevrimiçi olarak beğenmediyseniz, çizimi elle yapmak için çizim yazdırabilir veya yalnızca çevrimiçi olarak oluşturduğunuz çizimi yazdırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, Ladybug ve Cat Noir boyama oyunlaryla eğlenmek için birden fazla imkanınız var.

Resim Uğur Böceği ve Kedi Noir'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Uğur böceğinin maceraları kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2023-06-15T13:15:57+00:00


Oynamak için kontroller

Resim Uğur Böceği ve Kedi Noir gibi daha fazla oyun oynamaya devam edin

+ Oyun kategorileri