Resim Uğur Böceği ve Kedi Noir


Resim Uğur Böceği ve Kedi Noir
Resim Uğur Böceği ve Kedi Noir

Diğer Kedi noir oyunlarıMacera Disney Miraculous ladybug Soy Luna örümcek adam Süper kahramanlar Kedi noir Oyun

Resim Uğur Böceği ve Kedi Noir
Resim Uğur Böceği ve Kedi NoirResim Uğur Böceği ve Kedi NoirResim Uğur Böceği ve Kedi Noir

🌟 Rating
3.6 / 5 of 1685 votes

Disney Channel serisine, Miraculous ladybug' a ulaşan tüm hayranları düşündük ve bu yüzden Paris' in iki süper kahramanını renklendirebileceğiniz bu boyama oyununu yarattık. Size siyah beyaz bir resim bırakıyoruz ve alt kısımda çizime başlamak için elinizde bulunan renkleri bulacaksınız. Ek olarak, inmeyi daha büyük veya daha küçük yapabileceğiniz bir düğme ve sevmediğiniz veya bir hata yaptığınızı silmek için bir lastik bant bulacaksınız.
Bu boyama oyununda, en çok sevdiğiniz şeyleri yapmak ve kahramanlarla uçmak için hayal gücünüzü koyma konusunda tam bir özgürlük veriyoruz. Her ikisinin de normal estetiğine devam etmek isteyip istemediğinize veya tamamen farklı bir elbise yaratmak istediğinize karar verirsiniz. Biliyorsunuz, Ladybug' u karakterize eden renklerin kırmızı ve siyah noktaları olduğunu, Cat Noir' de ise siyahın baskın olduğunu biliyorsunuz.
Burada, bu öncülü takip edip etmeyeceğinize veya Ladybug' un her iki kahramanına radikal bir değişiklik yapmak isteyip istemediğinize karar vereceksiniz. En iyisi sınırsız oynayabilmeniz ve her oyunda her biriniz için farklı bir görünüm yaratmanız. Bu resmi çevrimiçi olarak beğenmediyseniz, çizimi elle yapmak için çizim yazdırabilir veya yalnızca çevrimiçi olarak oluşturduğunuz çizimi yazdırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, Ladybug ve Cat Noir boyama oyunlarıyla eğlenmek için birden fazla imkanınız var.
Oyunun tadını çıkar Resim Uğur Böceği ve Kedi Noir, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Kedi noir oyunlarımızdan biri.

Kontroller oynamak
GamePlay Ekle

📝 yorumlar
📝 Yorumlar Oyunlar


The Sims 4
Senem.karol
4 ay önce

Ben oyuna giriyorum ama playi vuruyorum evler falan gerliyo vuruyorum ama acilmiyo
Okulda Tom ve Angela ile konuşma
Bawqa Diyar
4 ay önce

GELMIYORR
GTA 5 Gerçek Gangster
Bawqa Diyar
4 ay önce

HERKESE.TAVS YE.EDER M
Merhaba Komşu Alfa 4
Yiit Vanli
6 ay önce

GÜZEL ... YOK
RobloxFreddyMinecraftHello neighborHamileYandere SimülatörüKızlarCupheadFifaMario brosSavaşMaceraFortniteOyun kategorileri

Go to TOP