Şişe Çevirme 3D

Şişe Çevirme 3D

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Şişe Çevirme 3D
Şişe Çevirme 3DŞişe Çevirme 3DŞişe Çevirme 3D

🌟 Rating
3.8 / 5 of 12 votes

Bu Play Store listesinin başına Şişe Flip 3D' nin zorlu görevine geri döndü ve şimdi hedefe ulaşmak için biberonu fırlatarak evin içinden geçmek zorunda kalacaksınız. Şişeyi farklı platformlara atmanız ve yolculuğu düşmeden tamamlamanız gerekir.
Bu evin içinde hareket eden ve bir sonraki platforma ulaşmayı zorlaştıran nesneler olacaktır. Bu Şişe Kapaklarının iplik eğirme başarılarına gitmek ve seviyenin sonuna ulaşmak için çok çevik olmalısınız. Şişe Çevirme 3D oyunu ile herkese büyük yeteneğinizi öğretin.
Oyunun tadını çıkar Şişe Çevirme 3D, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Play store oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Play store oyunları

Çömlekçilik ÇevrimiçiKum topları3B Dilim RengiBeni alTemiz yolKöpek Patlaması: Crush YolculuğuBüküm hitRenk kazasındaKahraman Çevrimiçi OlacakDışarıda Blast: Top Bırak3B Yol BoyasıBeyin dışarıHoop Yıldızları ÇevrimiçiKayıp tavukYığın Güz 3DYuvarlanan Top 3DRenkli Çizgi 3DRenk doldurma 3dSeksekYıldız ArtanYarış 2 3d çalıştırmakRenk çift yumruBuzlu Mor Kafa 2Rolling CityBuddy TossEjderha patlamaEmoji YığınıAmaze!Kalabalık şehir 2Masayı çekTuğla topları kırıcıBriko3D Boya KoşusuPinatamastersMeyve kaçışTrafik GoYol 2 temizHollo topuArkadaşınızı Çevrimiçi KickSu beni lütfen
Go to TOP