Soyundan 2: Mal vs Uma

Soyundan 2: Mal vs Uma

 • hisse
 • Reload
 • Gameplay


Disney prensesler Oyun Kızlar Oyun Disney Oyun Rapunzel Oyun Descendants Oyun Prenses elbise Oyun Sindirella Oyun Yasemin Oyun Disney mickey mouse Oyun Karbeyaz Oyun Tinker Bell Oyun

GAMEPLAYS

Soyundan 2: Mal vs Uma
Soyundan 2: Mal vs UmaSoyundan 2: Mal vs Uma

🌟 Rating
4.2 / 5 of 3694 votes

Klasik hikayelerin kötü adamlarının çocuklarında yayınlanan ikinci Disney Channel filmi olan Los Descenientes 2' nin bize getirdiği yeni macerada Auradon dünyasına gitmeye hazır olun.
Mal ve arkadaşlarının Auradon' da kalma kararından sonra Kayıp Adasında yeni bir lider oldu ve adı La Sirenita' nın kötü adamı olan ularsula' nın kızı Uma. Auradon' dan ve ayrıca geride bıraktıkları ve adada terk eden eski arkadaşlarından intikam alacak. Öte yandan, Auradon krallığına iyi bir şekilde geçmiş olan ve prenslerin prensleri ve prenseslerin çocukları ile birlikte olan ve hâlâ tahtın varisine aşık olan Mal'ımız var.
Bu oyunda, bu dualiteyi yaşayabiliriz, çünkü Mal' in ya da Uma' nın macerasını ve hatta ikimiz birkaç kez oynadığımız macerayı gerçekleştirebilirsiniz. Farklı seviyelerin üstesinden gelmek, engellerden kaçmak, elementleri toplamak ve düşmanlarınızı alt etmek zorunda kalacaksınız. Mal'ın hikayesi bizi Kayıplar Adası' na gitmeye götürür ve eski arkadaşlarına yardım etmek isterken, Uma' nın hikayesi intikam almaya odaklanır ve Auradon' a ulaşmak ister. The Descendants 2' nin bu fantastik oyununun ve Mal ile Uma arasındaki mücadelenin tadını çıkarın.
Oyunun tadını çıkar Soyundan 2: Mal vs Uma, ücretsiz, bizim seçtiğimiz descendants oyunlarımızdan biri.

🕹️ Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer descendants oyunları


🎮 R_ANSWER1

 1. Villanous Memo: Torunları 2
 2. Yeni Yıl soyundan
 3. Misfit Adası üzerinde soyundan
 4. The Descendants elbise
 5. Evie de terzi

❤️ R_ANSWER2

 1. The Descendants: Evil ve Spellbook
 2. Carlos de Vil
 3. Bebekler The Descendants
 4. Iğrenç moda CJ Kanca
 5. Kötü ya da iyi Villana

🔥 R_ANSWER3

 1. Soy Luna: Mobil cihazlar için Tetris
 2. Disney Süper Prenses
 3. Boyama Mandala
 4. Güzellik salonu Jessie
 5. Ladybug Öpücüğü

📝 yorumlarArabalar OyunFutbol OyunYetenek OyunKızlar OyunAşınma OyunBubble shooter OyunMario bros OyunZombiler OyunTablo OyunYemek pişirme OyunKavga Oyun2 oyuncu OyunHello neighbor OyunOyun kategorileri
Go to TOP