Soyundan 2: Mal vs Uma


Soyundan 2: Mal vs Uma
Soyundan 2: Mal vs Uma

Diğer descendants oyunlarıKızlar Disney Disney prensesler Oyun Karbeyaz Descendants Yasemin Rapunzel Oyun Sindirella

GAMEPLAYS


Soyundan 2: Mal vs Uma
Soyundan 2: Mal vs UmaSoyundan 2: Mal vs Uma

🌟 Rating
4.3 / 5 of 4849 votes

Klasik hikayelerin kötü adamlarının çocuklarında yayınlanan ikinci Disney Channel filmi olan Los Descenientes 2' nin bize getirdiği yeni macerada Auradon dünyasına gitmeye hazır olun.
Mal ve arkadaşlarının Auradon' da kalma kararından sonra Kayıp Adasında yeni bir lider oldu ve adı La Sirenita' nın kötü adamı olan ularsula' nın kızı Uma. Auradon' dan ve ayrıca geride bıraktıkları ve adada terk eden eski arkadaşlarından intikam alacak. Öte yandan, Auradon krallığına iyi bir şekilde geçmiş olan ve prenslerin prensleri ve prenseslerin çocukları ile birlikte olan ve hâlâ tahtın varisine aşık olan Mal'ımız var.
Bu oyunda, bu dualiteyi yaşayabiliriz, çünkü Mal' in ya da Uma' nın macerasını ve hatta ikimiz birkaç kez oynadığımız macerayı gerçekleştirebilirsiniz. Farklı seviyelerin üstesinden gelmek, engellerden kaçmak, elementleri toplamak ve düşmanlarınızı alt etmek zorunda kalacaksınız. Mal'ın hikayesi bizi Kayıplar Adası' na gitmeye götürür ve eski arkadaşlarına yardım etmek isterken, Uma' nın hikayesi intikam almaya odaklanır ve Auradon' a ulaşmak ister. The Descendants 2' nin bu fantastik oyununun ve Mal ile Uma arasındaki mücadelenin tadını çıkarın.
Oyunun tadını çıkar Soyundan 2: Mal vs Uma, ücretsiz, bizim seçtiğimiz descendants oyunlarımızdan biri.

Kontroller oynamak
GamePlay Ekle

📝 yorumlar
FreddyHello neighborMinecraftMario brosArabalarRobloxYandere SimülatörüMaceraKızlarCupheadPubgMortal KombatSavaşOyun kategorileri

Go to TOP