Stok Kutuları

Stok Kutuları

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Stok Kutuları
Stok KutularıStok KutularıStok KutularıStok Kutuları

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Stok Kutuları, mağazalarda tipik olan bu taşıma makinesinde mümkün olduğunca fazla kutu biriktirmek için çok fazla göze sahip olmanız gereken harika bir oyundur. Üst alanda, kutunun alındığı bir kanca olacak ve bırakacağız, bunu vinçin kürekinde yapalım.
Yapabileceğimiz tüm kutuları çok dikkatli bir şekilde istiflememiz ve kulenin dağılmasını engellememiz gerekecek. Bu olursa, oyun sona erecek ve yeni bir oyunda Stok Kutuları rekorumuzu yenmeye çalışmamız gerekecek.
Oyunun tadını çıkar Stok Kutuları, ücretsiz, bizim seçtiğimiz inşa etmek oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer inşa etmek oyunları

Köpekbalığı: Kazık AtlamaYığın Topu: Darbe için yolunuzu açınKule HanoiKrep yığınıKum Topları ÇevrimiçiBuzlu Mor Kafa 2Kurtarmak için GüzKasaba atlamaSüper İstifleyici 3Mantık: Hanoi KulesiHelis Bıçağı 3D AtmakBallon UpPiyano sarmalının atlamaBurger yığınıStacky Hayvanat BahçesiHelix Jump: Cadılar Bayramı SürümüPatlayıcı oyuncak kutularıMaster'ı kilitleRenk KaydırOrman ReçeliTotem' i yok etmeBubblegum Püf NoktalarıBuz patlatÜrkek aceleSükseliYetenek: Duvara SığdırTuğla dışarı meydanSarı çizgilerEngellemeyi kaldırLimuzinlere saldırAltın Madeninde EkstraksiyonYuvarlanan Top 3DLabirent oynaİtme bloğuTuruncu Halka MücadelesiDüşen BloklarBir delikLabirent bırakLightybulbKoşucu meyve atlama
Go to TOP