Süper 3D Dünya Macerası

Süper 3D Dünya Macerası

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Süper 3D Dünya Macerası
Süper 3D Dünya MacerasıSüper 3D Dünya MacerasıSüper 3D Dünya MacerasıSüper 3D Dünya Macerası

🌟 Rating
2.1 / 5 of 7 votes

Klasik Nintendo tesisatçısı Mario Bros' u mükemmel bir şekilde taklit eden bir karakterle harika bir maceraya hazır olun Önümüzdeki dev yolculuğu tamamlamak için boşluğa atlamak ve düşmekten kaçınmanız gerekir. İşaretçinize puan eklemek için bulduğunuz paraları toplayın.
Platformlarda atlamak, sivri uçları önlemek ve boşluğa düşmemeye çalışmak için PC faresini veya mobil cihazınızın dokunmatik ekranını kullanın. Yolculuk çok uzundur ve ilerlemenizi kurtarabileceğiniz ve bu Süper 3D Dünya Macerasına girdiğinizde baştan başlamak zorunda kalmayacağınız kontrol noktaları bulacaksınız.
Oyunun tadını çıkar Süper 3D Dünya Macerası, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Mario bros oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Mario bros oyunları

Mezarı sürHarmony 2 için araJustin ile atlaKızgın Gran Run Christmas EditionGökyüzü merdivenleriTap Tap DashArnie SaldırısıTren sörfçüleriKıyamet sonucu3B çocukSüper Boy SoğanZombie Tsunami ÇevrimiçiÇılgın Tepesi SürücüsüTurbo maksMumya ceketGolfüm nerede?Komik yarış kupasıKomik sihirli topKahraman koşucuSnakelandTop Yarışçısı 3DAppelLüks arabaları takip etmekEğlenceli bir yolBenim küçük midillimin kariyeriSüper tesisatçıyı işletTom ile PatinaKorsan MacerasıBitcoin vs EthereumMuz PokerSuga Moni MaceralarıKaçış YarışıKomik 2D Basit PlatformNoel Baba: Komik UçuşSüper Dünya Macerası: 3DZıpla AtlaBay PaulMutlu uzaylı atlamaAtlama Beceri UstasıÜrkek acele
Go to TOP