Sürücü Taksi

Sürücü Taksi

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Sürücü Taksi
Sürücü TaksiSürücü TaksiSürücü TaksiSürücü Taksi

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Drive Taxi, müşterilerinizi almak ve bitiş çizgisini geçmeden önce onları işaretli bir yerde bırakmak zorunda kalacağınız bu asil işi gerçekleştirerek dünyayı dolaşmak zorunda kalacağınız oyundur. Çok basit görünüyor ve gerçekten de sürüş konusunda yeterince yeteneklisiyseniz.
Yoldaki diğer araçlarla çarpışmamak için, geçiş alanlarında çok dikkatli olmalısınız. Başlangıçta sadece bir yarış yapmalısınız, ancak her seviyede iki tane olacak. Trafikten kaçın ve müşterilerinizin Drive Taxi ile en kısa sürede hedeflerine varmalarını sağlayın.
Oyunun tadını çıkar Sürücü Taksi, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Taksiler oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Taksiler oyunları

Biggy yoluMezarı sürSürüklenen scooterAraba çıkarArabayı sür ve park etBarcelona Futbol Kulübü RushÇılgın Tepesi SürücüsüHızlı dağ araba tırmanışıElektrikli otoyolHot Wheels: Yolda sollamaAraba Jack IOGerçek İmkansız Parça 2Yol dönüşHalloween yokuş yukarı yarışDrift patronuKamyonlar: Dodge trafficŞeker trenEğlenceli trafik sıkışıklığıTrafik GoTrafik sürücüCupcake DükkanıPenguen Cafe3d otobüs simülatörü: tehlikeli parçaMoto Beach RideKarayolu engellendi 2019Yüksek hızlı numaralar: BMXKomik sihirli topAyılarla eğleninTeslimat PizzalarıGökyüzü merdivenleriKıyamet sonucuGenel üç tekerlekli bisikletAğır Vinç SimülatörüArabalar HTML5Mutlu saatlerAppelİnek inek çalıştırmakTurbo maksAraba yarışıCadılar Bayramı: Zombim nerede?
Go to TOP