📝 Bu oyun hakkında


Suşi şefi
Suşi şefiSuşi şefiSuşi şefi

🌟 Rating
1 / 5 of 1 votes
Bu suşi restoranında yeni bir aşçı arıyorsun ve patronun gözetimi altında test edileceksin. Müşterilerin vereceği siparişleri tamamlamak için suşi parçalarını alt panelden Candy Crush tarzında karıştırmanız gerekecek. Müşterilere hizmet edebilmek ve memnun ayrılmak için en az üç eşit suşi parçasını birleştirmelisiniz.
Bunu alamazsanız, müşteriler tesislerden çok kızma noktasına gelmekte sabırsız olacaklar. Üç müşterinin gitmesini engellemelisin yoksa bu işten kovulacaksın. Memnun müşteri barını doldurmayı başarırsanız, Sushi Chef' deki değerini gösteren bir sonraki seviyeye geçeceksiniz.
Oyunun tadını çıkar Suşi şefi, ücretsiz, bizim seçtiğimiz yemek pişirme oyunlarımızdan biri.


🎮 Kontroller oynamak
Yemek pişirme Oyun

Mutfağa girin ve ocağın sorumluluğunu alın

Patates Cipsi PişirmeMutfakta MoanaDondurma külahları oluşturunKekler zamanHamburger YarışmasıMutfak: Yaz SmoothiesEmma ile Yemek: Çikolatalı KurabiyeKrusty Krab mutfakta SüngerPastane: FırınHızlı Mutfak 2: DonutlarSağ Chef MixKek Dekoratörü

Yıkama ve ütüleme Oyun

Her şeyin temiz olması için en iyisi yıkamak ve ütülemektir.

Ladybug ev işiGiysi ütülemeKirli bulaşıkları yıkamakYıkamaThe Little Mermaid okyanus temizlemekElsa çamaşırCar ServicePolis araba yıkamaKirli banyolarYıkama ve ütüleme princessesYıkayın ve kamyon Elsa boyaçamaşır günde

Burger Oyun

Mutfak zengin burgerler

Fast Food: Hamburger ve Sosisli SandviçlerBurgerPaketMcdonalds video oyunuAşçı çizburgerTavuk burgerleriBurger KingClaudia BurgerMcdonaldNerede benim hamburger nelerdir?

Pizzalar Oyun

En iyi pizzaları pişirin

Pizza ManiaSpongeBob pizza pişiriyorşeker PizzaPizza hazırlanıyorPizza teslimi motosiklet

simmilar oyunlar

Yetenek OyunKızlar OyunFriv OyunGarsonluk OyunRestoranlar OyunModa OyunAlfabe Çorbası Oyunçubuklar OyunOtellere Oyun