Trafik Go

Trafik Go

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Trafik Go
Trafik GoTrafik GoTrafik GoTrafik Go

🌟 Rating
4 / 5 of 5 votes

Traffic Go, başarılı bir Play Store oyununun yeni bir sürümüdür. Traffic Run, hem PC' de hem de mobil cihazlarınızda eğlenmeniz için geliyor. Bu yolda aracınızı çok fazla trafik çekerek kontrol etmeniz ve dolaşan diğer araçlarla çarpışmaktan kaçınmanız gerekecektir.
Hemzemin geçitlerinde hem de farklı otomobillerin bulunduğu geçitlerde çok dikkatli olmalıyız. Bitiş çizgisine ulaşmadan önce toplayabildiğiniz bütün paraları toplayın ve yeni bir Trafik Durumu seviyesinin kilidini açmak için zafer kazanın.
Oyunun tadını çıkar Trafik Go, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Play store oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Play store oyunları

3B Yol BoyasıSu beni lütfenKayıp tavukYarış 2 3d çalıştırmakYıldız ArtanMükemmel DilimlerRolling CityIşın atlamaHelis Bıçağı 3D AtmakEtrafında HalatEmoji YığınıYığın Topu: Darbe için yolunuzu açınIşıklandırAmaze!Masayı çekÇömlekçilik ÇevrimiçiTuğla topları kırıcı3B Dilim RengiBrikoPinatamastersKalabalık şehir 2Patlamış Mısır PatlamasıKöpek Patlaması: Crush YolculuğuKahraman Çevrimiçi OlacakRenk kazasındaŞişe Çevirme 3DOyun Mağazası: Şişe ÇevirmeBüküm hitDışarıda Blast: Top BırakArkadaşınızı Çevrimiçi KickBeyin dışarıHoop Yıldızları ÇevrimiçiPetrol avıKek üzerine krema OnlineJelly Cube YuvarlanmaAnanas tarzıSu Parkı SlaytlarıSavaş diskiMini GörevlerYığın Güz 3D
Go to TOP