UnpuzzleR

UnpuzzleR

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


UnpuzzleR
UnpuzzleRUnpuzzleRUnpuzzleRUnpuzzleR

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

UnpuzzleR, bir bulmacayı yeniden oluşturmak için parçalara katılmak zorunda kalmayacağımız eğlenceli bir oyundur, fakat tam tersi. Bu bulmacayı parçalara ayırmamız gerekecek, parçaları mümkün olduğu kadar kaldıracağız. Parçaları çıkarmak için, diğerlerine sadece tek bir eksenle birleştirilmeleri gerekir.
Bu muhteşem oyunda ilerledikçe, oyunun tüm aşamalarını aşmak için çözmemiz gereken yeni zorluklar ve zorluklar ekleyecektir. UnpuzzleR, sadece en yetenekli olanların üstesinden gelebilecekleri muhteşem bir mücadeleye sahip bir oyundur.
Oyunun tadını çıkar UnpuzzleR, ücretsiz, bizim seçtiğimiz bulmaca oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer bulmaca oyunları

Battlefield 1: Bulmacalar ÇevrimiçiKlasik Sudoku'yu oynaTuzak bulmaca3 kareyi eşleştirFallout 4: PuzzleSkylanders Imaginators Darkspyro yapbozGrand Theft Auto San Andreas fırınlama: PuzzleLocometryNoel slaytları 2019Sandwitch ÇevrimiçiKazmak su eğlenceKomik BulmacaSan andreas oto hırsızlığı: Bulmaca fandejuegosPayday 2 fandejuegosWwe güreşçileri: Fandejuegos bulmacaSan Andreas 2: Bulmaca fandejuegosMeydanlara katılarak eğleninÇiçek suBulma kızı: Bulmaca fandejuegosBulmacalar: 123Yolları bağlayınEjderha Adası 2048Ejderha evrimiLangırt, bulmaca fandejuegosKomik prensesler: Fandejuegos bulmacaDondurulmuş bulmaca2012 olimpiyat oyunlarında fandejuegos de meksika bulmacaEvim güzel evim: BulmacaSünger Topu: BulmacaMini GörevlerŞişe Çevirme 3DOyun Mağazası: Şişe Çevirme3B Dilim RengiHafıza MücadelesiPizza MücadelesiTuruncu Halka MücadelesiBuz Kovası Mücadelesi: BaşkanlarBurger mücadelesiCrossbar MücadelesiÇöp Adam: Jetpack Mücadelesi
Go to TOP