Uzay Hapishanesinden Kaçış 2

Uzay Hapishanesinden Kaçış 2

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Uzay Hapishanesinden Kaçış 2
Uzay Hapishanesinden Kaçış 2Uzay Hapishanesinden Kaçış 2Uzay Hapishanesinden Kaçış 2Uzay Hapishanesinden Kaçış 2

🌟 Rating
3.8 / 5 of 43 votes

İki oyuncu için yeni bir oyun, sitemizin binlerce kullanıcısını yakalayan ikinci bölüm olan Space Prison Escape 2' deki web sitemize geliyor. Kahramanlarımıza, onları bir sonraki seviyeye götürecek portalı açmaları için gerekli mekanizmaları aktive etmeleri için aynı PC' de oynayarak bir arkadaşınızla işbirliği yapmanız gerekecek.
Bunun için, her oyuncunun özel yeteneklerini, en çok atlayan ve engelleri yok edebilecek oğlanla birlikte kullanmak zorunda kalacağız. Siz ilerledikçe, Space Prison Escape 2 kahramanlarını taşımanın yeni yollarını öğreneceksiniz.
Oyunun tadını çıkar Uzay Hapishanesinden Kaçış 2, ücretsiz, bizim seçtiğimiz 2 oyuncu oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer 2 oyuncu oyunları

Burger mücadelesiKahraman efsanesiYan Kollar IOMürekkep Savaşları IOTop vuruşu IOAteş Sumo: Sumo GüreşiGrev AptallarıEğri Ateş ProOkçu vs ArcherRoket Çatışması 3DÖlüm kavgasıHavaalanı Clash 3DSkar: Ölüm Maç GTA tarzıHapisten gizli kaçışElmayı Yakala 2Wheely 2Düşen BloklarCezaevi Kaçış MacerasıZombie Heroes: PatlamalarKum toplarıBuzlu Mor Kafa 2Adem ve Havva AstronotuHapishaneden Çöp Adamdan Kaçışİpi kesip 2YORG.io 33 Panda' yı KurtarınMağara adamı maceraAdem ve Havva 6Git Robotlar 2Top Basketbolu 4Kabuk kahramanlarGTA tarzı hapishaneden kaçışEjderha KaraHamster eve gelDinozor bifteğiAçlık kırmakParti Toons IOSlope Çevrimiçi Çok OyunculuKağıtlar.io ManiaSihirli küp
Go to TOP