At Yarışı: Çit Atlama

At Yarışı: Çit Atlama

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


At Yarışı: Çit Atlama
At Yarışı: Çit AtlamaAt Yarışı: Çit AtlamaAt Yarışı: Çit AtlamaAt Yarışı: Çit Atlama

🌟 Rating
3.8 / 5 of 8 votes

En sevdiğiniz atın dizginlerini alın ve muhteşem bir at yarışı şampiyonasında rakiplerinizle yüzleşin. Doğrudan yarışmaya katılmak veya atları ahırda yetiştirmek istiyorsanız, oyun modunu seçmelisiniz. Mümkün olan en yüksek hıza ulaşmalı ve zemine çarpmamak için zıplarken çok çevik olmalısınız.
Bu olursa, ilerlemeniz yavaşlar ve rakipleriniz ilk pozisyonunuzu alabilir. Şampiyonluğun zorluk seviyesini seçin, ne kadar zor koyarsanız o kadar yüksek ödüller kazanın. Binicilik becerilerinizi bu at yarışları ve çit atlama ile sınayın.
Oyunun tadını çıkar At Yarışı: Çit Atlama, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Atlar oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Atlar oyunları

Mutlu uzaylı atlamaAtlamalı ÇocuklarBay PaulAtlama Beceri UstasıÇöp Adam HalatıZıpla AtlaNinja KılıcıIşın atlamaİnanılmaz Küp Geometri Dash stiliNinja KoşusuFlappy kediÇöp Adam: Slayt ve AtlamaAskıKare çizgiFlappy MustachioKoşucu meyve atlamaYuvarlanan Top 3DGoblins VS İskeletlerMutlu Hop 2IşıklandırAlfyGeometri Döngü AtlamaSeksekLabo 51Geometri Çizgi KorkuYeni ayı kovalamacaSiber Şampiyonlar ArenasıSüper 3D Dünya MacerasıAt Yarışı: BahisBen 10: Penaltı atışıFooty ZagGerçek tenis3D Mini TenisKriket Dünya KupasıŞaşırtıcı Voleybol 3DUlusal Kriket KupasıKlasik BeyzbolMonsterz BasketBasket ŞampiyonlarıŞef Kahraman
Go to TOP