Yeni Lanetli Hazine 2

Yeni Lanetli Hazine 2

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Yeni Lanetli Hazine 2
Yeni Lanetli Hazine 2Yeni Lanetli Hazine 2Yeni Lanetli Hazine 2Yeni Lanetli Hazine 2

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Lanetli Hazine, mücevherlerini çalmalarını önlemek için rakiplerimizle yüzleşmeye devam etmek zorunda kalacağımız ikinci kısmı ile geri döner. Düşmanın ilerleyişini durdurmak ve farklı rakip saldırı dalgalarının üstesinden gelmek için savunma kuleleri yerleştirmek zorundasınız.
Her seferinde daha güçlü rakipler ortaya çıkacak, bu nedenle kaynaklarınızı alanınızdaki kuleleri geliştirmek veya yenilerini oluşturmak için kullanmak zorunda kalacaksınız. Lanetli Hazine 2 adı verilen bu eğlenceli Kule Savunma oyununun bize getirdiği özel güçlerden ve diğer birçok yenilikten yararlanabilirsiniz.
Oyunun tadını çıkar Yeni Lanetli Hazine 2, ücretsiz, bizim seçtiğimiz kule savunma oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer kule savunma oyunları

Bloble. IoNoel hediyelerini savunNöbetçi KoruyucuKabuklu cascarudo korurSon ittifakKorsan çocukDEF Adası!Şehri savunÖlüm mangası 2Zombi salgınıZırh ÇatışmasıKod adı alanı çocuklarKale Savunma: 2DZombi Yükseliyor: Ölü SınırBay Bullet çevrimiçi eğlenceBen 10 sonsuza savunmaGalaktik Füze SavunmasıZombilerden KaçÖfkeli büyücüCanavarlara karşı VikinglerZombileri yakalamakHava saldırısıNinja çocukTehlikeli şakacıKule kontrolüKırmızı Topu TaşıEllie: Kenti KurtarmakSavaşçı kalpSualtı Bisiklete binmeGrogg IOKralların düelloları - Duels of kingsMina ManíaOovalElmas YarışmasıSavaşçı örümcek robotDenizaltılar: Tam YoğunBay Bean: Hex KoduAltın Madeninde EkstraksiyonGanimet SüpürgesiAçgözlülük şehrinde cimri
Go to TOP