Zemin Lava 3D

Zemin Lava 3D

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Zemin Lava 3D
Zemin Lava 3DZemin Lava 3DZemin Lava 3DZemin Lava 3D

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Oyunun yeni bir versiyonu The Floor is Lava 3D geliyor ve karakterimizin harika bir kişisel rekor elde etmek için mümkün olduğunca ilerlemesine yardım etmemiz gerekecek. Görevimiz bu evin farklı mobilyalarına atlamak ve lavlara düşmekten kaçınmak olacak.
Lav bulunmadığı zamanlar olacaktır ve yere dokunma hatasını yapabiliriz. Bir uyarı bize lavın yaklaştığını ve daha dikkatli yürümemiz gerektiğini bildirecek. Bir hata yaparsanız ve yere dokunursanız, tur sırasında bulacağınız kalpleri toplayın. The Floor' un yeni oyununda mümkün olan en iyi puana ulaşın Lava 3D.
Oyunun tadını çıkar Zemin Lava 3D, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Meydan okuma oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Meydan okuma oyunları

Disney Prensesleri: Moda YarışmasıBıçak Flippy Challenge: Devrilme BıçağıŞık bir mücadelede Ariel ve ElsaÇöp Adam: Jetpack MücadelesiŞişe Çevirme 3DOyun Mağazası: Şişe ÇevirmeMini GörevlerBuz Kovası Mücadelesi: BaşkanlarHafıza MücadelesiBurger mücadelesiPong Challenge: 2 OyuncularAudrey: Hashtag MücadelesiFutbol: Crossbar MücadelesiElbise Sorunları: Çevrimiçi Çok OyunculuUnpuzzleRPrenseslerle Kek YarışmasıÖfkeli büyükanne yüksek atlarZombi MücadelesiKrep MücadelesiAdada Hayatta Kalma YarışmasıHamburger YarışmasıMoana: Elbise YarışmasıPizza YarışmasıDisney Prensesleri: Sonbahar Yarışması TasarımlarıRoblox: Zemin lav3D jet ski yarışmasıNinja KoşusuMutlu Hop 2Savaş Gemisi Simülasyonu: 3D MücadelesiKorku OrmanıAlfyOrman Tesisatçısı Yarışması 3Disney Prensesleri: Cosplay ChallengeDonmuş kız moda savaşıBaşak atlamaNoel Baba çatıdaAt Yarışı: Çit AtlamaAtlamalı ÇocuklarMutlu uzaylı atlamaBay Paul
Go to TOP