Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ebeveynler için uyarılar ve bilgiler

Çocuğunuzun internet güvenliği web ortamımızda bizim için çok önemlidir. Çocukları eğlenmeli ve ebeveynleri sakin olmalıWWW.FANOYUNLAR.COM NEDİR?
WWW.FANOYUNLAR.COM, web tarayıcısının kendisinden oynamak için en fazla sayıda ücretsiz çevrimiçi oyunu topladığımız bir web portalıdır. Her yaş için kategorilere göre oyunlar. Web portalımızdan, kesinlikle hiçbir şey yüklemenize gerek kalmadan web sitemizi ziyaret ederek doğrudan oynayabilirsiniz. Bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza herhangi bir yazılım yüklemenize gerek yoktur. Kullanıcılar günlük olarak sürekli eklediğimiz oyunları interaktif olarak oynayabilirler.
SEVGİLİ EBEVEYN VEYA VELİ:
Çocuğunuzun bu çevrimiçi web portallarında güvenliği için önemlidir ve onlara aşağıdakiler öğretilmelidir:
Yaşın hakkında asla yalan söyleme
Diğer önemli veriler arasında asla e-posta, telefon, adreslerinin adresleri gibi kişisel verileri vermeyin.
Yanlış yorum veya ipucu olarak yorumlanabilecek şifreleri veya verileri asla paylaşmayın.
Ağdaki her türlü içeriğin tehlikeli veya şüpheli durumlarında kendinizi rahatsız veya rahatsız hissediyorsanız doğrudan ebeveyne gitmelisiniz.
BU WEB SİTESİNDE GÜVENLİĞE BAKIYORUZ
Web portalımıza yüklediğimiz tüm içeriklerin web portalımızın tüm politikalarına uygun olması ve bu oyunların her yaştan çocuklarınız tarafından geniş bir kısıtlama ile oynanabilmesi için yüklemeden önce denetleniyoruz. Şiddetten, hoş olmayan görüntülerden, ırkçılıktan vb. kaçınırız.
Yüklediğimiz çevrimiçi oyunların çoğu üçüncü taraf şirketlere aittir ve kendi oyunlarına erişimleri olduğu için gelecekte içeriklerini değiştirebilir. Herhangi bir değişikliği, algılama yazılımımız sayesinde hızlı bir şekilde tespit ediyoruz ve hatta politikalarımıza uymayarak bu içeriği ortadan kaldırabiliyoruz. Yine de herkesi davet ediyoruz, böylece web taramasının herhangi bir bölümünde yanlış yorumları bildirebilirsiniz ve en kısa sürede harekete geçebiliriz.
WWW.FANOYUNLAR.COM ÜZERİNDE OYNAMANIN MALİYETİ NE KADAR?
Herhangi! Tamamen ücretsiz. WWW.FANOYUNLAR.COM alanında yalnızca ücretsiz oyunlar gösteriyoruz. (Üçüncü taraf reklamlarının yanı sıra web sitemize de reklamlar yerleştiriyoruz).
Güvendiğiniz için teşekkür ederiz, bu web sitesini her yaş için güvenli bir web sitesi yapmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz :)


Viasite sl'deki oyun sayfalarımız

Fandejuegos

Juegos.net

BitJuegos

POLİTİKALARIMIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLER
WWW.FANOYUNLAR.COM, bu Politikayı veya şartları, kendi kriterlerine göre veya söz konusu güncellemenin önemli bir değişiklik öngörmesi durumunda, Veri Koruma konusundaki yetkili Makamın yasal veya hukuki bir doktrin değişikliği nedeniyle değiştirme hakkını saklı tutar. . Politika veya şartlardaki herhangi bir değişiklik hakkında Kullanıcıları bilgilendireceğiz ve onlara tekrar onay verme fırsatı vereceğiz.
Başka sorularınız veya yorumlarınız varsa viasitesl@gmail.com ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
Tarih ile güncellendi: 11/12/2023