Hakkımızda, Viasite s.l. - fanoyunlar.com


Viasite sl tarafından yönetilmektedir
FANOYUNLAR.COM, her yaş için tarayıcınızdan oynayabileceğiniz, kategorilere göre ücretsiz oyunların bulunduğu bir portaldır. Bu web projesini sürdürmekten ve tüm potansiyelimize katkıda bulunmaktan heyecan duyan bir grup arkadaşız.
Hepimiz rolümüzde olağanüstü bir şekilde öne çıkıyoruz ve birlikte bu medyadaki profesyoneller olarak gelişmek ve öğrenmek için tüm deneyimimizi sunuyoruz. Sizi biraz bizi tanımaya davet ediyorum. :)
Çünkü HEPİMİZ özeliz!!!

Jose Joaquin Via

CEO empresa Viasite s.l. Desarrollo software programación para páginas web. Más de 15 años de experiencia SEO en posicionamiento en buscadores.

Araceli Alba


Raúl Rivera Urbizagástegui

Dedicado a mi familia,😍 soy padre de Vanesa y Mathias apasionados a los Videojuegos🎮, me encanta la buena comida y en mi tiempo libre me dedico a investigar nuevas técnicas del Marketing digital.✌

Vanessa

Gamer, lectora compulsiva de libros y cómics,seriéfila empedernida, me gusta dibujar y ver mil veces mis películas favoritas, me sé todas las canciones de Disney de los 90 y te ganaré al Tekken ¡SIEMPRE!

Desarrollador enginer

Programador enginer, Backend, frontend

Sofía Chacón

Soy una chica creativa, me gusta leer libros sobre crecimiento personal, me agrada ir al gym, en mis tiempos libres me conecto con la naturaleza y aunque no tenga buena voz me fascina cantar, salir con mis amigas a conversar, muero por la buena comida y enloquezco por una pizza, también me agradan los retos y no me doy por vencida tan fácilmente.

Bizimle çalışın ve ekibimizin bir parçası olun !!!POLİTİKALARIMIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLER
FANOYUNLAR.COM, bu Politikayı veya şartları, kendi kriterlerine göre veya yetkili Veri Koruma Otoritesinin doktriner, yasal veya hukuki bir değişikliği nedeniyle, söz konusu güncellemenin aynı şekilde önemli bir değişiklik anlamına gelmesi durumunda değiştirme hakkını saklı tutar. Politika veya şartlardaki herhangi bir değişiklik hakkında Kullanıcıları bilgilendireceğiz ve onlara tekrar onay verme imkanı vereceğiz.
Başka sorularınız veya yorumlarınız varsa viasitesl@gmail.com ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
Tarih ile güncellendi: 18/05/2022

Yardım mı gerekiyor?Diğer diller


Savaş Oyun
Dövüş
Macera Oyun
Maceralar ve zorluklar
Yetenek Oyun
Mantık ve beceri
Arabalar
Arabalar
Kızlar Oyun
87'dan fazla oyun
Çarşı Oyun
Retro ve atari
Çocuklar Oyun
8'dan fazla oyun
Futbol
103'dan fazla oyun
Klasik
Her zaman klasikleri
Tablo Oyun
Aile ile tablo
Eylem Oyun
259'dan fazla oyun
Sonik Oyun
SEGA'dan kirpi sonic
Roblox
42'dan fazla oyun
Oyun kategorileri