Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Hakkımızda

Biz bir ekip değiliz çünkü birlikte çalışıyoruz. Biz bir takımız çünkü FANOYUNLAR.COM alanında oynayanlara saygı duyuyor, güveniyoruz ve onları önemsiyoruz
Her yaş için tarayıcınızdan oynayabileceğiniz kategoriye göre en iyi ücretsiz oyunlar portalına sahibiz. Bu web projesini sürdürmek ve tüm potansiyelimize katkıda bulunmak için heyecanlı bir grup arkadaşız.
Hepimiz rolümüzde olağanüstü bir şekilde öne çıkıyoruz ve birlikte bu medyadaki profesyoneller olarak gelişmek ve öğrenmek için tüm deneyimimizi sunuyoruz. Sizi biraz bizi tanımaya davet ediyorum. :)
Çünkü hepimiz özeliz!!!

Jose Joaquin Via

CEO y fundador, Viasite s.l.
Desarrollo de software, programación web. Más de 15 años de experiencia SEO en posicionamiento en buscadores.
Me apasiona la programación avanzada con estadísticas y automatización.


Desarrollador enginer

Programador enginer, Backend, frontend


Araceli AlbaLaura María Via Alba

Ayudante en traducción de idiomas. Me encantan los videojuegos desde que era pequeña y disfrutaba mucho de jugar con mi familia. Me encanta leer y hacer deporte en mis ratos libres.
Ofislerimiz- Birlik kuvvettir. Ekip çalışması ve işbirliği olduğunda harika şeyler başarılabilir
- Herkesi bölünme yerine affetmeyi, kişisel hırs yerine ekip çalışmasını seçmeye davet ediyorum.
- Sevdiğin işi yapmak harika ama iyi bir ekiple yaparsan daha da güzel
- Kar taneleri doğadaki en kırılgan şeylerden biridir ama bir arada tutulduklarında bakın neler yapabildiklerine bakın.POLİTİKALARIMIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLER
FANOYUNLAR.COM, bu Politikayı veya şartları, kendi kriterlerine göre veya söz konusu güncellemenin önemli bir değişiklik öngörmesi durumunda, Veri Koruma konusundaki yetkili Makamın yasal veya hukuki bir doktrin değişikliği nedeniyle değiştirme hakkını saklı tutar. . Politika veya şartlardaki herhangi bir değişiklik hakkında Kullanıcıları bilgilendireceğiz ve onlara tekrar onay verme fırsatı vereceğiz.
Başka sorularınız veya yorumlarınız varsa viasitesl@gmail.com ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
Tarih ile güncellendi: 11/12/2023