Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Penaltı Bültenleri

Penaltı Bültenleri
İlgili ve önerilen oyunlar

Pro Evolution Futbol 2 Alvin ve Sincaplar: Futbol Serbest Vuruşu OSM Çevrimiçi Soccer Manager Klasik resim Barcelona Real Madrid Football Strike: Çevrimiçi Futbol Nickelodeon: Futbol Yıldızları 2 FIFA 2000 PlayStation FIFA 2003 PlayStation FIFA 2002 Playstation FIFA: Dünya Kupası 98' e Giden Yol Rocket League - BumpyBall.io FIFA Futbol Dünya Kupası Örümcek Adam: Gerçek Soocer Futbol Dünya Kupası 2020 Kopanito All-Stars Football Futbol Şampiyonlar Ligi Futbol Strike Cezası 2020 Toon Kupası Kaptan Tsubasa: Rüya Takımı FIFA 18 Android 2019 Toon Kupası FIFA Futbolu: Rüya Futbolu FIFA Sokağı: Multiplayer Ligi Futbol Rastgele
Fifa oyunlarıBasketbol oyunlarıSpor dalları oyunlarıTenis oyunlarıCezalar oyunları2 oyuncu oyunlarıCartoon network oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıSimler oyunları
Penaltı Bültenleri
Penaltı Bültenleri
Penaltı Bültenleri

🌟 Oran oyunu
867 oydan 4.2 /5
ücretsiz futbol oyunlar

Penaltı Bültenleri

Bu, Futbol oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Dünyadaki ligler değişiyor ve şimdi yenilik penaltılardaki maçlara karar vermek. Oyuna girerken yapacağımız ilk şey hangi ligde oynamak istediğimizi seçmektir. İspanyolca, Fransızca, İngilizce, Meksika, Brezilya ve diğerleri arasından seçim yapabilirsiniz. Birine karar verdiğinde, favori takımını seçmen ve kazanmalarına yardım etmen gerekecek.

Maçlarda kendinizi durdurmak için kalecinin derisine koyacağınız kadar ceza atarsınız. Her maçta aldığınız puan, durakların ve attığınız hedeflerin toplamı olacaktır. Penaltı atışlarının sınıflandırılmasında ilk olmak için mümkün olduğunca çok puan toplayın.

Penaltı Bültenleri'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Futbol kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2023-10-17T12:04:44+00:00


Oynamak için kontroller