Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ücretsiz Cezalar oyunları ⚽🥅

Uzman Kaleci Kaleciler mücadelesi Penaltı Gücü 3 Serbest Vuruş Klasik Kadınlar Futbol Penaltı Şampiyonları Zorlu Kaleci Penaltı Şampiyonları: Katar 22 Penaltı Atıcılar 3 Kopanito All-Stars Football Alvin ve Sincaplar: Futbol Serbest Vuruşu Futbol Şampiyonlar Ligi FIFA 18 Android
FIFA oyunlarıFutbol oyunlarıYetenek oyunlarıSpor Dalları oyunlarıLeo Messi oyunlarıCristiano Ronaldo oyunlarıFutbol aptalları oyunları

⚽🥅 Ücretsiz Cezalar oyunları içeren geniş koleksiyon 👟🧤

UEFA penaltı atışı Penaltı Bültenleri Dünya Kupası: Cezalar Real Freekick 3D Amerika Kupası 2021 Ben 10: Penaltı atışı Cartoon Network: Penaltı Gücü Euro 2016 Cezalarının Başlatılması Penaltı vuruşu çoklu lig Euro 2016 ceza Futbol: Ayak Chinko Şirinler: Futbol Şampiyonası Pele: Futbol Efsanesi Futbol mücadelesi Futbol kaleci Toon Kupası 2022 Penaltı Atışı: Şirinler Penaltı atışları 2 Football Strike: Çevrimiçi Futbol Euro Penaltı Kupası 2021 Kaptan Futbol Euro Gerçek futbol UEFA Euro 2016 UEFA Euro Şampiyonları: Alanında Fauller Büyük Kahraman 6: Futbol Harika hedef Okçu süper penaltı yıldızı Taktik Futbol Kalamar Oyunu ile Futbol Euro 2016 Kaleci Footy Zag Döner bıçak Futbol: Penaltı Vuruşu Hiper Kaleci Partisi Gol Şampiyonu Süper Futbol Yıldızı 2 Roket Ligi tarzı araba ile futbol Cezalar Online Football Kadın Futbolu: Penaltılar Sepet Futbol Koşusu Ping IO Spin Futbol

Roblox OyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıFutbol oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıFortnite oyunlarıSimler oyunlarıCartoon network Oyunları

Cezalar oyunları çevrimiçi 🎮

🚀 Penaltı noktasından gol atabilir misin? 🔥

Cezalar oyunları ile ilgili, tarayıcınızdan indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz + 55 ücretsiz oyunumuz var. Her yaş için seçilmiş virüssüz.

⚽🥅%100 ÜCRETSİZ Oyunlar, Cezalar oyunları, Uefa den, Barcelona f.c. den, Yarışmalar den, Football manager den, Tren den, Futbol den, Kaleciler den, Hedefler den, Futbolcular den, Maçlar den, Pro evolution den, Real madrid den, şampiyonlar den, Toplar den 👟🧤🎯🏟️.Penaltı Oyunlarındaki tek amacınız maksimum cezayı dönüştürmektir. 🥅
Futbol, İspanyolca konuşulan çoğu ülkede ve Avrupa'nın büyük bir bölümünde sporun kralıdır ve önemli bir olay olduğunda televizyon etrafında en çok takipçi toplayan sporlardan biridir. Futbol oyunları, video oyunları dünyasında bir klasiktir ve bunların açık bir örneği, başarılı Pro Evolution Soccer ve FIFA destanlarıdır. Web sitemizde çok çeşitli futbol oyunları bulabilirsiniz, ancak çok fazla olduğu için onları da alt kategoriler halinde gruplandırmaya karar verdik.
Web sitemizdeki penaltı atışlarına ayrılmış bu bölüm böyle doğdu. Bildiğiniz gibi, bu sporun hayranıysanız, ceza futboldaki en büyük cezadır ve bir oyuncu ile rakip kaleci arasında doğrudan bir karşılaşmadır. Top penaltı noktasına yerleştirilir ve oyuncu engelsiz doğrudan kaleye şut atma şansına sahip olur.
Takımlar berabere kaldığında genellikle çözüm bu olduğundan, birçok önemli futbol maçı penaltılarla kararlaştırılır. Eşitliği bozmak için çözüm, her biri 5 rauntluk bir penaltı atışlarıdır. Bu penaltı oyunlarında, bir oyuncu olarak topu içeri sokmaya çalışmanız veya kaleci olmanız gerekiyorsa topu durdurmanız gereken şut turlarında bulacağınız şey budur. Gerekli becerilere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, sizi bu çevrimiçi ceza oyunları yöntemini denemeye davet ediyoruz.
Penaltı noktasından itibaren yeteneğinizi gösterin 🥅
Maksimum futbol cezasını uygulamak, büyük bir gerilim anıdır. Bir takıma penaltı verildiğinde, gol şansı oldukça yüksektir ve sinirler yükselir. O yüzden bu durumun üzerlerinde baskı oluşturmaması ve cezayı kendi lehlerine bir gole çevirebilmeleri için çelik gibi sinirleri olan insanlara sahip olmanız gerekiyor.
Bu oyunlarda, gol atmak ve penaltı atışlarının sonunda olumlu bir skor elde etmek gibi bir göreviniz olacak. Web sitemizdeki penaltı oyunlarının birçoğunda penaltı atmaktan sorumlu oyuncu olmanız gerekecek, ancak diğer birçoklarında ikili göreviniz olacak: oyuncunuzla golü atmak ve kalecinizle rakip şutu durdurmak.
Genel olarak, penaltı atışları her takım için 5 raunttur ve eşitlik olması durumunda, iki takımdan biri başarısız olana ve bu beraberlik bozulana kadar penaltı atışları devam ederdi. Web'de sahip olduğumuz 50'den fazla penaltı atışları oyunumuzda zafere ulaşmak için ölçülü, beceri ve çelik gibi sinirlerinizi gösterin.
Size Çevrimiçi Penaltı Oyunları koleksiyonumuzu sunuyoruz 🥅
Yukarıdakilerin hepsini söyledikten sonra, web sitemizde bulunan harika penaltı oyunları koleksiyonunu keşfetmenizin zamanı geldi. En sevdiğiniz futbolculara eşlik edebilecek ve farklı liglerden en sevdiğiniz takımları kontrol edebileceksiniz. UEFA penaltı vuruşlarını, Şampiyonlar Ligi'ni penaltılarda veya kadın futbolunda penaltı atışlarını deneyimlemeye hazır olun.
Ayrıca animasyon dünyasından birden fazla karakterin de sitemizde kendi penaltı atışları oyunları bulunmaktadır. Sizin için hazırladığımız her şeyi keşfetmek ve 50'den fazla ücretsiz ve çevrimiçi penaltı atışları oyunundan oluşan bu koleksiyonla eğlence dolu bir öğleden sonra geçirmek için daha fazla beklemeyin.