ücretsiz cuphead oyunlar

24 24 ;dan fazla Cuphead oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Cuphead oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz cuphead oyunlar

Cuphead oyunları çevrimiçi

CupHead ve Mugman ile android ve pc'de çevrimiçi keyfini çıkarın 🔥


Cuphead, görüntülenecek yaklaşık 24 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder

Kardeşi Mugman'ın eşlik edeceği Cuphead'in vahşi maceralarını oynayın ve her görevde karşınıza çıkacak kötüleri yenmeyi başarın.

Cuphead ve Mugman'ın Maceralarını Keşfedin


Modası geçmiş görünümü nedeniyle görünse de Cuphead, 2018'de XBOX ve Windows platformlarında gün ışığına çıkan oldukça yeni bir oyun, bir yıl sonra Nintendo Switch için ve 2020'de PlayStation 4 için bunu yapacaktı. 20. yüzyılın yirmili, otuzlu, kırklı ve ellili yıllarının klasik çizgi filmlerine saygı duruşunda bulunan bir koş ve ateş et oyunu.

Bu macerada Cuphead ile tanışıyoruz, ancak kardeşi Mugman ile birlikte geleceği için tek kahraman o değil. Her ikisinin de Devil's kumarhanesinde iyi bir galibiyet serisi var ve Devil, kardeşlerin çok kazandığını görünce son bir bahis teklif etti. Son raundu kazanırlarsa kumarhanenin tamamını onlara verecekti ama başarısız olursa ruhlarını elinde tutacaktı. Cuphead iki kez düşünmedi ve açgözlülükle kör olarak kabul etti, bu da iki kardeşi kaybettikleri için mahkum etti. Hayatları için yalvardıktan sonra Şeytan onlara yeni bir anlaşma teklif eder ve bu, Şeytan'ın borçlularını ödetirlerse borçlarını affeder. Borçluları bulup ödemelerini sağlamak zorunda kalacağınız bu oyunda, Cuphead ve Mugman'ın büyük macerası böyle başlıyor, bu oyunda adaların her birini ziyaret edin.

Bu oyunda çok sayıda son patronla karşılaşacağız ve bu, çevrimiçi mini oyunlarn en komik maceralarını yaratmak için yararlandıkları bir şey ve artık web sitemizde bulabilirsiniz. Sayfamızda az önce özetini verdiğimiz klasik hikayeyi taklit eden oyunların yanı sıra Cuphead karakterleriyle süslenmiş klasik oyunları da bulabilirsiniz. Ne olduklarını bilmek ister misin? Pekala, bu çevrimiçi Cuphead oyunları kategorisine bir göz atın.

En İyi Ücretsiz Cuphead Oyunları


Cuphead, hem genel halk hem de eleştirmenler tarafından çok övülen bir oyun oldu ve başarısının gelmesi uzun sürmedi, çünkü 2022'de isteğe bağlı içerik platformu Netflix bu maceralara ve karakterlerine dayanan bir dizi oluşturdu. Bütün bunlar Cuphead ve Mugman'ın ününü artırdı, daha fazla insan onlar hakkında bilgi sahibi oldu ve çevrimiçi mini oyunlarında yeni maceralar aramak için çevrimiçi oldu.

Yani sizi buraya getiren şey buysa, şanslısınız çünkü web sitemizdeki bu yeni alanda internetteki en komik Cuphead mini oyunlarını ortaya çıkaracağız. Ve hepsinden iyisi, tamamen ücretsizdirler ve keyfini çıkarmaya başlamak için yalnızca İnternet erişimi olan bir PC veya mobil cihaz edinmeniz gerekir. Gerisini biz koyarız ve en iyi çevrimiçi Cuphead oyunlarıyla eğlence garanti edilir.

Cuphead Çevrimiçi Oyunlar kataloğumuzu sunuyoruz


Başta uyardığımız gibi sitemizde Cuphead ve Mugman'a adanmış 20'den fazla oyun bulabileceksiniz. Bunların arasında oyunun en önde gelen kötü adamlarıyla yüzleşmek zorunda kalacağınız en eğlenceli oyunlara sahibiz. Boss'lar Cuphead'de çok verildi ve çevrimiçi mini oyunlarında, orijinal oyunda oynayabileceğiniz en iyi savaşlar kopyalandı.

Ancak daha sakin ve rahat bir şeyi tercih ederseniz, size bu kahramanlara uyarlanmış çok klasik oyunlar sunuyoruz. Bu, Cuphead hafıza oyunları, Cuphead ve Mugman boyama oyunları veya maceralarındaki Mahjong seti için geçerlidir. Bu, web sitemizde ve daha spesifik olarak, ücretsiz Cuphead oyunlarının bu bölümünde bulabileceğiniz önemli noktaların bir özetidir.Topladığımız tüm Cuphead oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri