ücretsiz Bendy ve mürekkep makinesi Oyunlar

ücretsiz Bendy ve mürekkep makinesi Oyunlar

Bendy Makine ve mürekkep Merhaba Komşu Disney kabul edilir. yanlış basılmış için, karakterleri oluştururken makine mürekkep Disney iki çok korkutucu karakterler yarattı. Bendy ve Boris hiçbir sızıntı kadar animasyon stüdyosu takipçisi olacağız.

Bendy ve mürekkep makinesi OyunlarÜcretsiz Bendy'de Beş Gece Oyun
100%
Bendy'de Beş Gece
Ücretsiz Bendy danslar Oyun
50%
Bendy danslar
Ücretsiz Bendy Bubble Oyun
100%
Bendy Bubble
Ücretsiz Bendy Boyama Oyun
50%
Bendy Boyama
Ücretsiz Bendy makine mürekkebi oluşturur Oyun
50%
Bendy makine mürekkebi oluşturur
Ücretsiz Bendy vs Boris INK Machine Oyun
40%
Bendy vs Boris INK Machine
Ücretsiz Bendy ve Mürekkep Makinası: Tetris Oyun
Bendy ve Mürekkep Makinası: Tetris


Bendy ve mürekkep makinesi

Bendy ve mürekkep makinesi Oyunlar

Bedava Bendy ve mürekkep makinesi oynamak için nasıl, hiçbir indirme

Eğer popüler oyun Bendy bilmiyorum ve mürekkep Makinası şimdi biz onların yeni kategoride derledik bu fantastik flaş oyunlar ile başlayabilir. Bendy ve mürekkep Makine diğerleri arasında ITownGamePlay gibi büyük YouTube viral sayesinde olmuştur bir oyun. Bazı Merhaba Komşu Disney düşünün ve diğerleri Freddy klasik Beş Gece ile karşılaştırın. Bu sizin kahramanı eski bir animasyon stüdyosu yönetmek zorunda olduğu bir korku-macera oyunu. Zaten yakında üçüncü ilan edilerek, ilk oyun 5 bölüm olacak ve ilk iki (Moving Pictures ve Eski Song) satışa zaten. Bu nesneler ve bulmaca çözme için animasyon stüdyosu gitmek zorunda bir oyun, ve ikinci bölümde mücadele becerileri içerecektir.

Oyunun ana karakteri Henry aradı ve çalışma SillyVision üzerinde çalıştı ortamları yaratır edilir. Yıllar sonra, o eski işini ziyaret etmekti patron davetini Joey Drew aldı. O gelene kez, o karanlık yeri ve Joey gizli uygulamalar geçtiğini düşündürüyor mürekkebin bazı izlerini bulur. Buraya ulaştıktan sonra, makineyi beslemek hangi altı nesneleri almak zorunda kalacak ve animasyon stüdyosu bölgesinde gerçekleşen garip olaylar sona erdirebilir.

Eğer iki bölüm ve mürekkebi Bendy Makinesi keyfini edemedik, burada biz gitmek için bekleyen canlandırmak için bazı eğlenceli flash oyunlar bırakın. Dalga komik dansı yapma dostça oyun animasyon izlerken olabilir. Eğer tercih ederseniz, oyunlar Bendy boya veya macera oyun oynamak için gelebilir. karakterleri ve mürekkep Bendy Makinesi ile zevk başlamak için artık beklemeyin!
Diğer oyunları aramayı deneyinYorumlar Oyunlar