örümcek adam

örümcek adam Oyun
diğerleri örümcek adam Oyun


+ 50
yeni
Friv OyunFriv Oyun
+ 160
yeni
Aşınma OyunAşınma Oyun
+ 60
yeni
Kavga OyunKavga Oyun
+ 30
yeni
Lego OyunLego Oyun
yeni
Marvel OyunMarvel Oyun
+ 10
yeni
Hulk OyunHulk Oyun

örümcek adam Oyun

örümcek adam Oyun

OsCorp Industries laboratuvarlara ziyareti sayesinde Peter Parker organize suç mücadele hainlere serbest oyunlarda bu Marvel süper kahraman ile Örümcek Adam taşıyabilirsiniz şimdi yetkilerini aktarılır ve genetiği değiştirilmiş örümcek tarafından ısırıldı ve genellikle onun en kötü düşmanları tarafından kaçırılır sevgili Mary Jane kurtarmak.

Bu örümcek ağları, bu gerçekleşir ve tüm bu bu güçlerin aynı zamanda duvarlara tırmanmak için izin inanılmaz çeviklik ile kombine önce herhangi bir tehlike uyarır bir örümcek anlamda güçleri olacak. Örümcek Adam çizgi roman tarihinin en büyük süper kahramanlardan bu yaptı ve halk tarafından en çok sevilen biri haline gelmiştir. Bu nedenle, onların maceraları minioyunları yararlanmaya devam etme hikayesine dayanan oyunların binlercesi var.

Biz Örümcek Adam boyama oyunları yüzden rengi bu süper kahraman kostümü değiştirebilir. Ayrıca örümcek etrafındaki tanınan edilmeden onun yeni maceralarını gerçekleştirecek yeni bir takım elbise tasarlayabilirsiniz. Spiderman ile yapılabilir Diğer faaliyetler, binalar, onu sürüş münhasır araçlar tırmanmaya Venom veya Ahtapot ve daha birçok maceralar gibi kavgalar düşmanlarını ezmek için vardır. tehlikededir kimseyi kurtarmak için istekli olduğunu büyük bir süper kahraman Örümcek Adam adanmış bu kategoriyi kaçırmayın. Onu katılın ve beraberce bütün gezegenin kötülüğü sona erdirmek için mümkün olacak!