Yetenek

Yetenek Oyun


Tasty PlanetParmak silahlar vsTap Tap DashRenkli ToplarTasty Planet DinozorlarGizli MelekOgotuBabamın HeladeríaKafa atmakRenk AnahtarıDodgeball 2Su şişesinin meydanBeni geççılgın sandıklarSükseliHugs ahtapotVampir Jackie YardımKulesi BuilderAçgözlülük şehrinde cimriMeyve kırıcıQubiltzCliff DiverKızgın büyük atmak stuntfestBadlandPapa's ScooperiaYou have 4 secondsAltınçikolata toplamakThe Howlerçekiç çivi gibiKutuda neler var?Renk PinEngellemeyi kaldırBir delik2 yükselişiDeneyin Die ve tekrarlaDedesi atmaRolling SkyTimsah MillonaireTurulette tavukGitarla vurFlubber RiseMutlu Hop ÇevrimiçiKüçük rocketmanToplar ve kareCesur Boy 2Renkli kabarcıklarHalat salıncakMilyoner ellerSürükle tuvalet kağıdıAnti yabancı füzeKurbağalarUçan zombiSanta kule korurTürkiye atmakÇember SaatRenk KaydırMars' a bir zombi atmakTop zıplamaKalem Koşusu


simmilar oyunlar

Bubble shooter OyunYemek pişirme OyunSims Oyun.io OyunBilardo OyunKarakterleri oluşturmak OyunYetenek OyunKaleler OyunPark Oyunçalmak OyunAciller OyunBakım OyunOluşturmak Oyun
Yetenek Oyun

Yetenek Oyun

Eğer sorunların her türlü çözmek için çok zeki olduğunu düşünüyor musunuz? Peki bize sizin için topladığımız beceri oyunları bu geniş kategoride sizin bilgi ve beceri gösterir. vb, matematiksel, birleştirici, bu oyunlar muhakeme, hafıza, bulmaca, labirentler, yansımaları ile yeteneklerinizi göstermek mümkün olacak mı?

Eğer biz bir akıl yürütme ile anlamak başlamadan önce ama? Bu bir geniş anlamda bir kelime, hangi bizim beceri ve mantık kendi sonuçlara gelen sorunları çözmek ve gerçekler bir dizi hakkında bu gizemli olaylarla veya şüpheler bilinçli öğrenmek çözmek uygulayarak sunulan; yolu tartışmacı mantık (tümdengelim, tümevarım ve dışaçekimsel) ya da mantık ya. Bu bölümde oyunların her tamamlamak için klavye veya fare ile beyin ve çeviklik kullanın.

Eğer fikirlerinizi sipariş ve daha net düşünmek mümkün hazırsınız yüzden bu kategoriyi kesinleşmiş umut? Eh, sen onlardan daha yetenekli arkadaşlarınıza göstermek, böylece akıl ve argümanlar göstermeye hazırsınız. Biz beceri çocuklar için oyun, zihinsel beceri oyunları, beceri oyunları ve strateji, vb var ve kesinlikle seveceksiniz bu kategoride çok daha fazlası. Hemen Oyna!

Friv Oyun

Kızlar Oyun

Karakterleri oluşturmak Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»