ücretsiz geometri dash oyunlar

35 35 ;dan fazla Geometri dash oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Geometri dash oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz geometri dash oyunlar

Geometri dash oyunları çevrimiçi

Geometri Dash'in en zor seviyeleri 🔥


Geometri Dash, görüntülenecek yaklaşık 35 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, geometry dash oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
İmkansız Geometry Dash lite seviyelerinde engellere çarpmamaya çalışarak ve parkuru büyük bir beceriyle tamamlayarak reflekslerinizi test edin.

Geometri Dash hakkında bilmeniz gereken her şey


Geometry Dash, İsveçli Robert Topala ve şirketi RobTop Games sayesinde Ağustos 2013'te mobil cihazlarda ilk kez ortaya çıkışının 10. yılını kutlamak üzere. Bir yıl sonra oyun, Steam platformunda gün yüzüne çıkacak ve video oyunlar dünyasında bir devrim haline gelecekti.

Hiç şüphe yok ki, basit oynanışı en ilgi çekici noktalardan biriydi, aynı zamanda film müziği ve seviyelerin karmaşıklığı da. Oyun, engellerle dolu bir yol üzerinde bir kareyi kontrol etmekten ibarettir; bu dezavantajla birlikte, atlayışınızı kaçırdığınızda bir nesneyle çarpışırsanız baştan başlamanız gerekir. Bu, seçtiğiniz oyunun türüne göre değişir, çünkü pratik modunda, yolda ölmeniz durumunda kontrol noktaları belirleyebilirsiniz.

Orijinal oyunda yaklaşık bir buçuk dakikalık süreye sahip 21 seviye bulunmaktadır. Ancak orijinal oyunda, oyuncuların kendi seviyelerini oluşturabilmesi ve bunları toplulukla paylaşabilmesi için bir seviye düzenleme modu da uygulandı. Burada cüce, kısa, orta, uzun ve XL gibi iki dakikadan uzun süren farklı özelliklere sahip seviyeleri bulacağız.

Daha sonra, orijinal oyunu deneyebilmeniz için bir demo sürümü olan Geometry Dash Lite'ı buluyoruz, ancak diğerlerinin yanı sıra kullanıcı seviyeleri veya seviye düzenleyici gibi özelliklere erişemeyeceksiniz. Geometry Dash'ten doğan tek alternatif bu değil ve ayrıca cep telefonları için ücretsiz alternatif oyunlar olan Geometry Dash Meltdown oyunlarını, Geometry Dash World veya Geometry Dash SubZero'yu da buluyoruz.

En iyi Geometry Dash Çevrimiçi oyunları


Geometry Dash, başarısının büyük bir kısmını, birçok YouTuber'ın ve yayıncının konu yorumlandığında bu oyunun potansiyelini görmesi sayesinde elde etti. Öfke daha da büyüdü ve kısa sürede o anın en zor oyunlarından birinin lakabını kazandı. Oyunun büyük başarısı yalnızca orijinal oyunlarıyla değil, aynı zamanda Geometry Dash'in oynanışını mükemmel bir şekilde taklit eden çevrimiçi mini oyunların büyük çoğalmasıyla ve ayrıca ücretsiz bir demo olan Geometry Dash Lite sürümüyle de görüldü. bu macerayı deneyin.

Web sitemizde tamamen ücretsiz ve indirme gerektirmeden çevrimiçi oynayabileceğiniz Geometry Dash oyunlarından oluşan geniş bir koleksiyon bulabileceksiniz. İster orijinali oynamış ve yeni duygular istiyor olun, ister sadece ücretsiz sürümleri oynamak istiyor olun, Geometry Dash'in en iyilerini mükemmel bir şekilde kopyalayan 30'dan fazla oyunumuz var. Bu çevrimiçi Geometry Dash oyunları kategorisinde size sunduğumuz her şeyi keşfedin.

Web sitemizde Geometry Dash Online oynayın


Web sitemizde ne tür çevrimiçi Geometry Dash oyunları bulabileceğinizi merak ediyorsanız bunun yanıtı çoktur. Şüphesiz bunlar çoğunlukla, seviyeler ve buna çok benzer bir başlık oluşturmak için orijinalde ayarlanmış Geometry Dash çevrimiçi mini oyunlarıdır. Ancak Geometry Dash FNF oyunu gibi çok eğlenceli başka versiyonları da var.

Seçenekler çok açık ve sayfamızda size sunduğumuz her şeyi kolayca deneyebilir ve eğlenebilirsiniz. Hepsinden iyisi, oyunlarımızın %100 güvenli, virüssüz olması ve genellikle en çok sevilen şey, onlar için herhangi bir indirmeye veya ödeme yapmaya gerek olmamasıdır. Bu nedenle, çevrimiçi Geometry Dash oyunlarında en eğlenceliyi arıyorsanız, sizi web sitemizdeki bu kategoride oynamaya davet ediyoruz.Topladığımız tüm Geometri dash oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri