ücretsiz futbol oyunlar

187 187 ;dan fazla Futbol oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Futbol oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz futbol oyunlar

Futbol oyunları çevrimiçi

Dünyadaki kral sporunu oyna 🔥


Futbol, görüntülenecek yaklaşık 187 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, kaleciler, cezalar, futbolcular, futbol, fifa, kusurlar oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Dünyanın en iyi oyuncularıyla yüksek tempolu ve gerilim dolu maçlarda oynayabilmeniz için en iyi futbol takımlarını karşı karşıya getiriyoruz.

En İyi Çevrimiçi Futbol Oyunları Koleksiyonunu burada bulacaksınız


Video oyunları dünyasında harika bir klasik, spor temalı oyunlardır ve bunların içinde futbol oyunları da halk tarafından en çok sevilen oyunlardır. Sporun kralı olarak adlandırılmasının bir nedeni var ve dünya çapında milyonlarca hayranını bir araya getiriyor. Futbol dünyada en çok oynanan sporlardan biridir ve birçok erkek ve kız büyük futbolcu olmanın hayalini kurar.

Hayalleriniz burada, web sitemizdeki çevrimiçi futbol oyunlarında başlayabilir. Birçoğu PlayStation, XBOX veya PC gibi platformlarda başarılı olan harika futbol klasiklerinde geçiyor, diğerleri ise tamamen orijinal.

Tahmin edebileceğiniz gibi, yıllardır en iyi futbol video oyunu olma tacı için yarışan harika oyunlardan ikisi olan FIFA veya Pro Evolution Soccer'ı mükemmel bir şekilde taklit eden oyunlardan bahsediyoruz. Web sitemizde bulunan 180'den fazla oyundan oluşan bu koleksiyonla en iyi çevrimiçi futbol oyunlarnı oynamaya hazır olun. Hazırsın? Hakem maçın başlaması için düdük çalıyor.

Web sitemizde bulabileceğiniz Futbol Oyunu Türleri


Futbol oyunlarnda pek çok tür bulabiliriz ve bunların hepsi yalnızca 90 dakikalık bir futbol maçı oynama gerçeğine odaklanmaz (kurgusaldır, gerçekte genellikle en fazla 5-10 dakika sürer). Ancak futbol oyunları çok daha ileri gidiyor ve bize bazıları klasik, bazıları çok yenilikçi ve gerçek futbolda asla göremeyeceğiniz her türlü yarışmayı sunuyor.

Size söylediğimiz gibi, oyunlarn tamamını oynayabilirsiniz ve bunu yapmak için, oyundan sonraki 90 dakika içinde olumlu bir skor elde etmek için tüm takımı kontrol etmeniz gerekir. Bunlar arasında çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde sitemize gelen klasik FIFA oyunlarnı öne çıkarabiliriz. Ancak final kupasını almak için maç maç gitmeniz gereken başka birçok maç var.

Öte yandan futbolun sadece bir kısmına odaklanan oyunlar da var ve bunlar fauller ve penaltılar. Bazılarında sahanın farklı noktalarından serbest vuruş kullanma yeteneğinizi göstermeniz gerekecek. Diğerlerinde, kazanmak için sadece penaltı atışları yapmanız, şut atmanız ve rakip atışları durdurmanız gerekecek. Sitemizde bulabileceğiniz çok sayıda penaltı ve faul oyunu bulunmaktadır ve bu maçlarda kupalar maksimum ceza ile belirlenecektir.

Dünya futbolunun en büyük müsabakalarını simüle eden futbol oyunlarını da kaçıramayız. Futbol Dünya Kupası'nı kazanmak için dünyanın geri kalan takımlarıyla yüzleşmek üzere dünyanın en iyi liglerinden oynayabilirsiniz. Her iki durumda da oyuncularınızın becerilerini kullanın ve bu çevrimiçi futbol oyunlarında maceranıza başlayın.

Çevrimiçi Futbol Oyunlarında farklı müsabakalar gerçekleştirmenin tadını çıkarın


Web sitemizde internette var olan en iyi futbol oyunlarını bulabileceksiniz ve hiçbirini kaçırmamanız için bu derlemeyi 180'den fazla çevrimiçi futbol oyununu barındıran bir kategoride oluşturduk.

Eğlenceyi biz sağlıyoruz ve internetteki en eğlenceli futbol oyunlarının keyfini çıkarmaya başlamak için tek yapmanız gereken internete bağlı bir PC veya mobil cihaza sahip olmak.Topladığımız tüm Futbol oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri