Kale Donmuş MaceralarıBalık kurtarmak 2Demir tokmağı Mutlu çiftler: Hola Soy GermanKüçük ejderhayı çalıştırKırmızı Topu TaşıTop duvarMutlu kuş atlamaAldatıcı inekKesintisiz atlaNoksanAppelEğlenceli kraliyet savaşıBalkabağı AramasıCennette YolculukDenize atlaSüper Boy SoğanKuş ile dağlara tırmanmakPlatform atlama eğlenceliSezon atlamaKiko MacerasıHarmony 2 için araKaçış YarışıKomik 2D Basit PlatformPlatform Princess: Elmaları seçSalyangoz Bob 8: Ada HikayesiHalat salıncakSükseliBob Soyguncu 4Zıpla AtlaMillenials WiFi AçlığıMutlu uzaylı atlamaBeyaz Kedinin MaceralarıÜrkek aceleCrashy CatSlope Çevrimiçi Çok OyunculuYıldız ArtanVex 4Bay PaulSarmal atlama 3dAtlama Beceri UstasıKurtarma penguenHarvar Oyun EvarSpin Futbol3D Döndürme ToplarıRenk kutusuVex 3Ninja KoşusuGit Robotlar 2Savaşta AskerAraba Oyuncak Japonya SürümüKare çizgiZıpla, jöle, zıplaAhtapot Sling UpKaranlık ninjaNinja Balkabağı: Kış SürümüMutlu Hop 2Düşen BloklarTarafları DeğiştirSüper Maymun EfsanesiDublör Araba 3 UçmakEşek Kong 64Superhot ÇevrimiçiGeometri Çizgi KorkuEmoji YığınıIşıklandırHalat YardımSeksek3D Mıknatıslı Silindir3B çocukAladdin oyunuKısa ömürGeometri JumpKahraman Çevrimiçi OlacakAdem ve Havva: Zombi KedileriOyun Mağazası: Şişe ÇevirmeKutu MacerasıYeni ayı kovalamacaHalat Kurtarma Eşsiz YapbozŞövalye prensesi kurtardıStar Wars Asiler: Online Takım Taktikleri


Diğer platformlar oyunları

Süper 3D Dünya MacerasıJöle kuklalarıZıpla Kitty ZıplaHelix Jump: Cadılar Bayramı SürümüAtla Platformu yükle3D havada geri dönünHiçbir yere, ama devam etZorlu EngellerZıplayan topu yönlendirinMinecraft savunKedileri vurSonsuzluk AteşiBen 10: Heroes ZamanSıcak meteorlarSaltarina SakızıHamster eve gelKomik mermiSavaş Simülatörü


Platformlar Oyun

Platformların klasik oyunları geliyor

Platform oyunları biz ileriye taşımak için tüm dikkatini ve enerjisini koymak en bağımlılık biridir. düşman kaçmak ya da bir silah ateş ederken Bu cins, yani başka bir platforma atlamak için bize kuvvet ilerlemek için, çünkü oyun çok sayıda adlandırılır. Biz de yanlış olduğunu ve biz düşerse ölürüz çünkü yakın ilgi ödemek zorunda.

Orada bu tip birçok oyun, ancak bazı öncesi ve Super Mario olarak tarz, içinde sonra işaretlediğiniz. Hangi ortadan kaldırılması ya da prensesi kurtarmak için Bowser adamları kaçmak ileri Mario gitmeli kullanarak.

Bu teslimat başarısı sayesinde bu gibi diğerleri, entegre biz atlamak ve aynı anda ateş ya da farklı düzeylerde hareket olabilir bir aksiyon oyunu almak hatta bazı benzer metal slug çarşı elemanları vardı. Şimdi bu klasikleri ve ürpertici bir tempoda atlama ve çalıştırmak hangi daha birçok roman yeniden yaşayabilirsiniz.

Bu tür oyunların başarısı her zaman vb PS3, PS4, Xbox 360 ve ONE, Wii gibi yeni büyük oyun konsolları için gidin Şimdi bu oyunlar için tutku frenlemek hiçbir şey için PC tamamen ücretsiz çevrimiçi bu oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Platform oyunları ve macera böylece biz getirmek bu görevleri başlatmak için tereddüt etmeyin çok yakındır. oyun platformu bağımlısı haline ve tüm dünyada var bu oyunların hayranları katılın!

Farklı platformlarda koşarak ve zıplayarak gelişmiş seviyeler, düşmanları atlat

Go to TOP