ücretsiz sonik oyunlar

193 193 ;dan fazla Sonik oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Sonik oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz sonik oyunlar

Sonik oyunları çevrimiçi

Sonic ile Dr. Eggman'ı yendi 🔥


Sonik, görüntülenecek yaklaşık 193 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder

Sega'nın kirpi ile Kirpi dünyasına yuvarlanıp Dr Eggman'ın tüm tuzaklarını yıkın ve kötü niyetli planlarını bitirmek için kölelerini yok edin.

Web sitemizde bulacağınız Sonic Games'i çevrimiçi keşfedin


Hangi oyuncu Sonic'i tanımıyor? Sembolik SEGA oyununun video oyunlarının en büyük klasiklerinden biri olduğu ve günümüzde geçerliliğinin devam ettiği ve bu karakter hakkında yeni oyunlar yaratmayı bırakmadıkları açıktır. Bunlardan sonuncusu, gün ışığına yeni çıkmış ve şimdiden bu 2022'nin en iyi sürümlerinden biri olarak yayınlanmaya başlayan bir oyun olan Sonic Frontier .

Ancak, Sonic'i video oyunları dünyasında başarılı kılan harika klasikleri unutamayız ve web sitemizde tüm oyunlarının keyfini çıkarabilmeniz için sunduğumuz emülatörler sayesinde klasik Sonic the Hedgehog oyunlarını bulabileceksiniz. GBA, NES, Megadrive ve diğer birçok retro konsol gibi platformlara geri dönmenizi sağlar.

SEGA'nın kirpisinin popülaritesi, onu büyük ekranda kendi filminde başrol oynamaya bile yöneltti. Sonic ve Sonic 2, halktan iyi eleştiriler alan ve aramızda geçen yıllara rağmen hala çok canlı olan bir karakterin geçerliliğini sürdürmesine yardımcı olan iki oyun.

Sonic çevrimiçi olarak ücretsiz nasıl oynanır


En iyi Sonic hikayelerini hatırlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz ve burada en klasik oyunlarının retro konsol emülatörlü versiyonlarına sahip olacağız. Bunlar arasında Sonic the Hedgehog 1, 2 ve 3 gibi oyunların yanı sıra Sonic Labyrinth veya Sonic Advance gibi oyunları da bulabilirsiniz. Ayrıca, en eğlenceli Sonic hackroom'larının keyfini çıkarabileceksiniz. Bunlar, Sonic hayranları tarafından modifiye edilmiş klasik oyunların versiyonlarıdır, bu nedenle zaten bildiğimiz oyunların içinde yeni maceralar yaratırlar. Mario Bros dünyasındaki Sonic hackroom'larını ve Sonic ve diğerlerinin yanı sıra Knuckles, Tails veya Amy Rose gibi arkadaşlarının yer alacağı diğer çok eğlenceli olanları bu şekilde bulabiliriz.

Tüm bunlara internete özel Sonic mini oyunları eklenecek, böylece onları sadece bizimki gibi sayfalarda bulabilirsiniz. Onları özleyemezsin!

Fanoyunlar de Sonic oynayın


Fanoyunlar'te Sonic ile eğlenmeye başlamak çok basit, çünkü sadece internet bağlantısı olan bir bilgisayara veya bir mobil cihaza ihtiyacınız olacak (oyunlarımızın çoğu bu cihazların tarayıcılarıyla uyumludur). Oyunlar kategorimize girin ve ana karakter olarak SEGA kirpi ile sahip olduğunuz tüm oyunları görmek için Sonic'i seçin.

Tüm oyunlarımızın tamamen ücretsiz olduğunu ve istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman sınırsız olarak oynayabileceğinizi unutmayın. Fanoyunlar'de size sunduğumuz Sonic oyunlarını kaçırmayın!Topladığımız tüm Sonik oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri