Pacman Oyun

Arama başına 11 oyun gösteriliyor: PacmanPacman FPS AtıcıPacman FPS Atıcı Pac-Man klasik atari oyunuPac-Man klasik atari oyunu Pacman Şampiyonası SürümüPacman Şampiyonası Sürümü İnek inek çalıştırmakİnek inek çalıştırmak Komik Pacman KlonuKomik Pacman Klonu Komik Pacman 3DKomik Pacman 3D Pacman 9.0Pacman 9.0 GTA pacmanGTA pacman Cep pacCep pac


Klasik
Her zaman klasikleri
Çarşı Oyun
Retro ve atari
Nintendo
Nintendo konsolu
Play store
Android Play Store
Platformlar Oyun
41'dan fazla oyun
.io Oyun
117'dan fazla oyun
Bomberman Oyun
6'dan fazla oyun
Labirentler Oyun
20'dan fazla oyun
Mario bros Oyun
Nintendo mario bros🔥🔥🔥 Diğer Pacman oyunlarıAgario 3DAgario 3D Korsan MacerasıKorsan Macerası
Daha fazla Pacman oyunu oyna

Klasik Pacman'ın en iyi versiyonları 🔥

Pacman

pacman, görüntülenecek yaklaşık 11 ilgili oyun ile web sitemizdeki popüler bir aramayı ifade eder.


Pacman, hayaletlerin bizi yakalamasına izin vermeden labirentin tüm toplarını yemek zorunda kalacağımız ya da hayatlarımızdan birini kaybedeceğimiz bu klasik arcade oyununun kahramanıdır.

Ünlü Pacman'ı bilmeyenler için size orijinal hindistan cevizi yediklerini söyleyeceğiz, sadece bir ağzı olan bu eğlenceli top, bir labirentte bulduğunuz her şeyi yeme görevine sahiptir. Onu yakalamaya ve öldürmeye çalışan dört hayalet olduğu için bu oldukça kolay olmayacak olsa da, kahramanımız hayatta kalmak için onları atlatmalı ve meyve veya diğer nesneleri yemelidir. Meyveleri yediğinizde, hayaletleri kendiniz yiyebileceğiniz birkaç saniyeniz olacak ve onlardan kaçacaklar, eğer herhangi birini yemeyi başarırsak, labirenti çözmek ve kalan tüm noktaları veya nesneleri yemeyi bitirmek çok daha kolay olacaktır. Ancak bu tehlikeli olabilir, çünkü bu yenilmezlik sadece birkaç saniye sürecek ve şu anda hayaletler sona erecek ve bize saldıracaklar, bu demek oluyor ki bu dört hayaletten birini yemek üzersek ölebiliriz Eğer bizden önce dönerse.