Pacman

Pacman Oyun
diğerleri Pacman OyunUnity 3D
Pac-Man IO


Diğer ücretsiz oyunlar
+ 30
yeni
Lego OyunLego Oyun
+ 70
yeni
Miraculous ladybugMiraculous ladybug
+ 80
yeni
.io Oyun.io Oyun
+ 40
yeni
Çarşı OyunÇarşı Oyun
+ 10
yeni
Pacman OyunPacman Oyun
+ 10
yeni
Kirby OyunKirby Oyun

Pacman Oyun

Pacman Oyun

Ünlü Pacman o Orijinal yiyor hindistancevizi diyecekler bilmiyorum olanlar için, bu eğlenceli top tek misyonu ağız bir labirent içinde bulmak her şeyi yemek vardır. Yakalamak ve bunları önlemek ve meyve veya diğer nesneleri yemek gerekir bizim kahraman hayatta kalmak için öldürmeye çalışın dört hayaletler olduğu gibi bu oldukça kolay olmamasına rağmen.

Meyve yeme By hayaletler kendilerini yemek hangi birkaç saniye olacak ve biz herhangi dışarı hissesini bulmacayı çözmek çok daha kolay olacak ve tüm noktalar ya da diğer nesneleri yeme bitirmek olacak eğer onlar, ondan kaçmak. Bu yenilmezlik yalnızca birkaç saniye sürer ve hayaletler arkanı dön ve bize saldırmak ne zaman biter Ama bu tehlikeli olabilir, bu sadece hissesini yaklaşık sonuna kadar eğer dört hayaletler biri ölebilir dışarı demektir Bizden önce açarken.

Bu ilerleyen ya da fırsat olarak saldırırken hayaletler bizim sarı arkadaş atlatmak yapma, her labirent bunu yapmak için iki yol olacak aşmak anlamına gelir.diğer oyunları aramayı deneyin