ücretsiz klasikler oyunlar

443 443 ;dan fazla Klasikler oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Klasikler oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz klasikler oyunlar

Klasikler oyunları çevrimiçi

Ömür boyu oyunlar 🔥


Klasikler, görüntülenecek yaklaşık 443 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, masa oyunları, pang, pacman, klasikler, simulatorler oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Aradan zaman geçmesine rağmen klasik oyunlar hala en eğlencelileri ve artık bu simülatörler sayesinde elinizin altında olması için sitemize geliyorlar.

Hangi Oyunlar Klasik olarak kabul edilir?


Günümüzde video oyunlarındaki trend hiper gerçekçi grafikler, kilometrelerce uzanan açık bir dünya, karmaşık hikayeler ve çok sayıda aksiyon. Teknolojideki ilerlemeler bize yeni zamanlara uyarlanmış çok eğlenceli oyunlar kazandırdı, ancak gerçek şu ki video oyunları bu milenyumda icat edilmedi. Daha önce çok daha basit oyunlar vardı ve şimdi retro geri döndü.

Eski ve retro 8 ve 16-bit estetiğine duyulan nostalji oldukça mevcut; bunu, geçmişin oyunlarını en çok özleyenleri çekmek için bu estetiği kullanmaya devam eden bağımsız oyunlarda da görebiliriz. 1972 yılında sanal masa tenisi oynayabilmek herkesi şaşırtmıştı ve bu durum ancak Nintendo, Konami ya da SEGA gibi sektörde öncü olan firmalarla daha da arttı.

Belki bugün bir çocuğa klasik bir oyun sunuyorsunuz ve mevcut grafiklerle karşılaştırıldığında saçma gelebilecek, ancak yaşlıların kaybolmaması gereken bir kalıntı olarak gördüğü grafikler onu şaşırtıyor. Bunlar, web sitesinin bu kategorisinde bulabileceğiniz klasik oyunlardır ve sizi bugün sahip olduğumuz tüm çılgınlığı başlatan oyunları önyargısız bir şekilde denemeye davet ediyoruz.

80'lerin hala canlı olan Klasik Oyunları


80'li yıllar video oyunları açısından büyük bir patlama dönemiydi ve tüm halk onları görmeye alıştığı için bugün de çok satanlar arasında yer almaya devam eden klasikleri bize bıraktılar, biz onlarla büyüdük.

Bunlardan biri de Miyamoto'nun arcade modunda yarattığı günümüzün klasiklerinden ünlü oyun Donkey Kong'dur. En klasik oyunu, birbirlerine rakip olacakları ve maymunun tesisatçıya fırlattığı varillerden kaçınmanız gereken Mario ve Donkey Kong'dur. Atari makineleri için çıkmıştı ama NES ve Game için de versiyonu vardıTopladığımız tüm Klasikler oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri