satranç

Satranç Oyun


SatrançRobot satrançSparkChess: SatrançSatranç flaş satrançDamaHintli kadınlarObama satrançYeni satrançGenç satrançBayanlar HTML5Klasik satrançAnti satranç3d satranç

diğerleri Satranç Oyun

Grand Theft Auto: KamyonDomino

simmilar oyunlar

Tablo OyunGta: san andreas OyunSatranç OyunStrateji OyunKlasik OyunDomino OyunTekel OyunParchís Oyun
Satranç Oyun

Satranç Oyun

Satranç fazla strateji ve zihinsel hız tüm olası hamle, o bizim düşmanımız bizim kendi ödün ve onların hamle tahmin aynı bölümden oluşmaktadır yenmek zorundadır gerekli analiz etmek o oyunlardan biridir.

Biz ilk piyon bulacaksınız, farklı bölümlerini olacaktır. Bunlar daha az değere sahip bir parça olabilir ve o zaman kuleler hepimiz istiyoruz düz bir çizgide hareket bulacak ve iki hangi olacak, ileri tek bir boşluk taşımak için bunların sekizini sahip olacaktır.

Ayrıca iki adet her zaman atlara ve L-şekilli ve çapraz sırasıyla atlama taşımak ve sonunda biz kral ve kraliçesini bulacaksınız piskoposları, bulabilirsiniz. Eğer ortadan kaybedersem kral bir seferde sadece bu yüzden birini olurken, kraliçe tüm alanlarda istediğiniz herhangi bir yönde hareket edebilir çünkü her ne pahasına olursa bizim kral korumak gerekir, çünkü bu iki parça en önemlileridir.

Biz online ücretsiz keyfini satranç bir çeşitlilik var. Gerek sadece online şekilde oynamak için gitmek, PC'nizde herhangi bir şey indirmek için. Bilgisayara karşı oynamak ya da bir satranç maçında bu meydan için ortak bakabilirsiniz. her hareketi oyun üzerinde etkisi olan bir strateji oyunu için hazır olun.

Tablo Oyun

Nişancılık Oyun

Savaş Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»