ücretsiz satranç oyunlar

250 250 ;dan fazla Satranç oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Satranç oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz satranç oyunlar

Satranç oyunları çevrimiçi

Bu Satranç oyunlarında kralınızı koruyun 🔥


Satranç, görüntülenecek yaklaşık 250 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, tahtalar, satranc, chess, masa oyunları, klasikler oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Sanal tahtalarımızda stratejik satranç oyununa sahip olun

Çevrimiçi Satranç Oyunlarımızda rakiplerinizi yenin


Satranç, olası tüm hamleleri analiz etmek için daha fazla strateji ve zihinsel hız gerektiren masa oyunlarndan biridir.Bu oyunda bizimle aynı taşlara sahip olan düşmanımızı, kendi taşlarımızdan feda ederek ve onun hamlelerini önceden tahmin ederek yenmeliyiz.

Farklı parçalarımız olacak, önce piyonları bulacağız. Bunlar en az değere sahip olan parça olacak ve bunlardan sadece bir boşluk ileriye doğru hareket edecek sekiz adetimiz olacak, daha sonra istediğimiz kadar düz bir çizgide hareket edecek ve iki taneye sahip olacağımız kuleleri bulacağız.

Ayrıca iki parça ile sırasıyla L şeklinde ve çapraz olarak zıplayarak hareket edecek olan atları ve filleri ve son olarak şah ve veziri buluyoruz. Bu iki parça en önemlisidir çünkü ne pahasına olursa olsun şahımızı korumalıyız çünkü eğer o elenirse kaybederiz, vezir istediği kadar hareket edebilecek, şah ise bunu ancak yapabilecektir. birer birer.

Çevrimiçi olarak ücretsiz keyfini çıkarabileceğiniz çok çeşitli satranç oyunlarımız var. Bilgisayarınıza herhangi bir şey indirmenize gerek yok, sadece çevrimiçi oynayın. Bilgisayara karşı oynayabilir veya satranç düellosunda kendinize meydan okuyabileceğiniz bir ortak bulabilirsiniz. Her hareketin oyuna yansıdığı bir strateji oyununa hazır olun.

Kaçıramayacağınız çevrimiçi Satranç Oyunları


İnternetteki en eğlenceli satranç oyunlarını oynarken mantık ve stratejiniz anahtar rol oynayacaktır. İster makineye karşı, ister bir arkadaşınızla veya aile üyenizle yüzleşin, ister çevrimiçi çok oyunculu Satranç modlarında rakibinizi bekleyin, web sitemizde gerçekleşecek bir sonraki harika düelloya hazır olun.

Eğlence servis ediliyor ve kendinizi çok çeşitli rakiplere karşı test etme zamanınız geldi. Arkadaşlarınız her zaman kazandığınız için sizinle satranç oynamaktan yorulduysa, yeni taktikler uygulayabileceğiniz ve bu strateji masa oyunuyla becerilerinizi geliştirebileceğiniz bu çevrimiçi Satranç oyunları koleksiyonuyla size çözüm sunuyoruz.Topladığımız tüm Satranç oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri