Domino BloğuDomino EfsanesiDomino Legend: Çok OyunculuKomik Çin dominoÇok Oyunculu bloklardaki DominoKomik DominoYuvarlanan DominoRenkli DominoJamaika DominoDominoDomino MultiplayerSolitaire: Hız küme


Diğer domino oyunları

Mahjongg simya

Domino Oyun

Rakiplerinden önce fişlerinden kurtul

O da 2-3 oyuncu tarafından çalınabilir rağmen, en fazla 4 oyunculara karşı oynanır çünkü başka bir klasik masa oyunları ve daha fazla sosyal biri. Bu oyun için çok sayıda ve çeşitli oyun seçenekleri her zaman onlar da puan elde düşünmek gerekir çift veya takımların) ve birkaç tur halinde, her iki satır öğeleri oyuncular nasıl dağıtıldığını bağlı vardır oyun.

Veri dikkate Başka yönlendirmek veya belirteçleri takip edilmektedir nasıl olduğunu. Bu popüler oyun internet kurallara dayalı, online oyun seçeneği sağladı ve kültürel engellerin kırık olduğu klasik oyun, birçok oyun modları, Hispanik kültürünün karakteristik içerir, ancak bugün dikkate almalıdır uluslararası Domino.

Biz bunu 0-6 sayısal değere sahip iki kare, her biri ayrı ayrı domino 28 her oynamak hatırlatmak ve her zaman iki kere yüksek değere sahip başlar ve o zamandan beri cips ihtiyaç vardır döner oynanır.

Klasik tahta oyunu tüm çiplerden kurtulmak için ekrana geliyor

Go to TOP