ücretsiz aksiyon oyunlar

699 699 ;dan fazla Aksiyon oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Aksiyon oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz aksiyon oyunlar

Aksiyon oyunları çevrimiçi

Aksiyon ve tehlike dolu oyunlar 🔥


Aksiyon, görüntülenecek yaklaşık 699 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, aksiyon, kavga oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Başınızın üzerinde ıslık çalan mermiler, saldıran zombiler, imkansız görevler ve çok daha fazlası, zafer arayışına dalmanız gereken bu aksiyon dolu hikayelerde.

Aksiyon Oyunları nedir?


Aksiyon oyunları, video oyunlar dünyasının en çok sayıdaki oyunlar arasındadır ve en geniş ve en kapsayıcı olduğundan, oyunlarn çoğunluğunun dahil edilebileceği diğer alt türler de buna dahil edilebilir. Aksiyon oyunlarına genellikle oyuncunun kazanmak için hız, beceri ve tepki süresini kullanması gereken oyunlar denir. Bu kategoride atış oyunlar, platform oyunlar, dövüş oyunları ve daha birçok oyunu bulabiliriz.

İlk aksiyon oyunları, 20. yüzyılın 70'li ve 80'li yıllarında atari makinelerinde popüler hale geldi. İstedikleri oyuncunun becerisini test etmekti ve kısa olma eğilimindeydiler ama oldukça bağımlılık yapıcıydılar. Spor ya da araba sürme gibi yaygınlaşan atari oyunları içerisinde aksiyon oyunları da sektörde yer ediniyor ve pek çok sektörü kapsıyor.

Atari makinelerine yönelik ilk aksiyon oyunları arasında Kung Fu Master'ı bulabiliriz ve hatta Space Invaders'ı bile bir aksiyon oyunu olarak kabul edebiliriz, çünkü seviyeleri tamamlamak için ateş etmeniz ve rakibinizin atışlarından kaçınmanız gerekiyordu. Zamanın geçmesi ve video oyun konsollarının ve video oyunlarının gelişmesiyle birlikte, günümüzün en popüler aksiyon oyunları arasında yer alan sayısız oyun ortaya çıkmaya başladı.

İnternette Aksiyon Oyunları Nasıl Oynanır


Her aksiyon oyununun amacı, başlığa bağlı olarak büyük ölçüde değişir, ancak genel olarak bakarsak gerçek şu ki, neredeyse hepsinde, geçeceğimiz seviyelerde ilerlemek için bir hedefi karşılamamız gerekecek. Git. Bir sürü düşmanla yüzleş ve bulmacaları çöz. Aksiyon oyunlarında da yaygın olan bir şey, orta patronların ve büyük bir son patronun varlığıdır. Orta patronlar genellikle bir grup seviyedeki nokta gibidir ve hikayenin yeni bir bölümünü başlatır.

Alt türler içerisinde, genellikle sabit veya mobil çeşitli platformlar arasında atlamayı içeren platform oyunlarında olduğu gibi farklı varyantlar bulacağız. Diğer aksiyon oyunlarının oynanışı daha çok birinci şahıs nişancı video oyunları tarzındadır. Her şey sonuçta oyuna bağlı olacaktır, ancak web sitemizdeki aksiyon oyunlarını oynamaya nasıl başlayabileceğinize dair zaten bir fikriniz var.

Çevrimiçi Aksiyon Oyunları koleksiyonumuzu keşfedin


Aksiyon oyunlarının en çok sayıda oyun olduğunu söylemiştik ve web sitemizde bu konu hakkında bildiğiniz her şeyi video oyunlarında test edebileceğiniz 600'den fazla aksiyon oyunumuz var. Aksiyon oyunları, platform oyunları ve hatta aksiyon oyunlarına dalmış nişancı oyunları dahil, sayfamızın bu bölümünde bulabileceğiniz her şeyin anahtarlarını size zaten verdik.

Bu kadar çok çeşitlilik bulmanın en iyi yanı, sizi şaşırtacak oyunların tadını çıkarabileceğinize ve oynamaktan vazgeçemeyeceğiniz konusunda ikna olmamızdır. Sizi web sitemizdeki bu yeni aksiyon oyunları kategorisine davet ediyoruz ve hepsini yenmeniz için size meydan okuyoruz.Topladığımız tüm Aksiyon oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri