Hulk Oyun
🔥🔥🔥 Diğer Kitle adamı - Hulk oyunlarıYenilmezler: Hydra DashYenilmezler: Hydra Dash Yenilmezler: TaktiklerYenilmezler: Taktikler Yenilmezler: Hangi süper kahraman olacaksın?Yenilmezler: Hangi süper kahraman olacaksın? Canavarlar 3D mücadeleCanavarlar 3D mücadele İnanılmaz Hulk Hayatta Kalmaİnanılmaz Hulk Hayatta Kalma Örümcek Adam: Gerçek SoocerÖrümcek Adam: Gerçek Soocer Basketbolda süper kahramanlarBasketbolda süper kahramanlar

Kitle adamı - Hulk

🔥 Hulk ile yolunuzdaki her şeyi yok edin 🔥

Şehre zarar verecek ve yakalanmamak için polisten kaçacağımız yıkıcı doğal olmayan gücünü kullanarak Incredible Hulk ile arabaları ve binaları patlatın.

Rober bilim adamı Bruce Banner, Hulk'un gücünü gizleyerek babasının mutasyona uğramış genlerini bilmeden aldı. Son deneylerinden birinde, patlama yarıçapındayken gama bombası etkilendiğinde her şey değişecek, sonra içeride uyuyan kuvvet kontrolsüz olarak serbest bırakılacak. Anın en sevilen Marvel süper kahramanlarından biri böyle doğar. Bu nedenle, yeşil Marvel canavarının sahip olduğu büyük hayran lejyonunu tatmin etmek ve Wolverine veya Superman gibi takım arkadaşlarıyla çatışmalar gibi en çok istediğimiz oyunları sunmak için bu kategoriyi oluşturduk. Web sitemizdeki en son Hulk'u kaçırmamaya dikkat etmelisiniz!
Go to TOP