ücretsiz Ölümüne kavga oyunlar

517 517 ;dan fazla Ölümüne kavga oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Ölümüne kavga oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz Ölümüne kavga oyunlar

Ölümüne kavga oyunları çevrimiçi

Mortal Kombat'ta rakipleri yok edin 🔥


Ölümüne kavga, görüntülenecek yaklaşık 517 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, kavga, savascılar, 2 oyuncu, mortal kombat, olum, gures, olumcul, kanlı oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Mortal Kombat dövüşçüleriyle 2 oyuncu modunda karşı karşıyayız, böylece rakipleri yenmek için her birinin ölümcüllüğünü gerçekleştirebilir ve Bitirebilirsin.

Mortal Kombat Dövüş Oyununun Keyfini Çıkarın


1992 yılında yaratılan bu seri, atari makinelerinde piyasaya sürüldü ve oyuncular büyüledi, ta ki sonunda konsollara ulaştı ve artık ekranlarınızda. Bu destanın hikayesi bize karakterlerinin, tüm krallıklardan seçilmiş kişilerin katıldığı bir turnuvada savaşmak üzere nasıl seçildiğini anlatıyor.

Çok sayıda savaşçı var ve her birinin kendine özgü bir dövüş stili var; bazıları göğüs göğüse dövüşü tercih ederken, diğerleri şaşırtıcı saldırılar gerçekleştirmek için ruhsal enerjileri kullanma yeteneğine sahip. Bazıları savaşmak için diğer aletlerin yanı sıra silah, kanca veya pençe kullanıyor, bu da bizi her biri Fatality olarak adlandırılan özel hareketler yaparak rakibin işini bitirebileceğimiz noktaya getiriyor. Fatality, kanla dolu ve rakibimizi etkisiz hale getirmek veya öldürmek için tasarlanmış acımasız bir harekettir. PC veya Android mobil cihazlarda oynayabileceğiniz bu ücretsiz çevrimiçi Mortal Kombat oyunlarında turnuva şampiyonu unvanı için mücadeleye katılın ve rakiplerinizi ortadan kaldırın.

Artık hem en klasik orijinal oyunlarla hem de internette çok eğlenceli dövüş oyunları sunmak için maceralarını konu alan çevrimiçi mini oyunlarla web sitemizde en iyi Mortal Kombat dövüşlerine katılabilirsiniz.

Mortal Kombat'ı diğer Dövüş Oyunlarına kıyasla özel kılan şey nedir?


Video oyunları dünyasında dövüş becerilerinizi test edebileceğiniz pek çok oyun var ancak Mortal Kombat daha başlangıcında diğerlerinden farklıydı. Hiç şüphesiz Mortal Kombat çıktığında en dikkat çekici olanı aşırı şiddeti ve büyük, tamamen dijitalleştirilmiş grafikleriydi. Savaşçıların çoğu insandı ve yeniden yakalanıp oyuna dahil edildiler; her biri benzersiz ve özel yeteneklere sahipti. Mortal Kombat turnuvasına katılmak için her oyuncunun arkasında bir hikaye var ve zafere ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Savaşçılar arasında göğüs göğüse hareketleri ve özel güçler veya bıçak gibi silahlar kullanan diğerlerini bulabiliriz. Hiç şüphesiz, Mortal Kombat'ın öne çıkan en büyük değerlerinden biri, rakiplerin işini bitiren o büyük son darbeydi ve baş kesmeleri, parçalanmaları, patlamaları ve çok daha fazlasını içerdiği için aşırı şiddeti en çok burada görebiliyorduk. Zaman içinde babalık, hayvanlık veya vahşet gibi yeni versiyonları ortaya çıksa da, Fatality olarak bilinenlerden bahsediyoruz.

En iyi Mortal Kombat dövüşlerini hatırlayın ve yalnızca tek bir kazananın olabileceği bu sokak dövüşü oyununu benzersiz kılan özel özelliklerinin tadını çıkarın.

Mortal Kombat Çevrimiçi Mini Oyun seçeneklerimizi keşfedin


Web sitemizde, artık bilgisayarınızdan veya mobil cihazlarınızdan keyfini çıkarmaya başlayabileceğiniz 20'den fazla çevrimiçi Mortal Kombat oyunundan oluşan bir koleksiyon oluşturduk. Bu koleksiyonda, çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde klasik Mortal Kombat oyunlarından, hayranların bu dövüşlere dayanarak oluşturduğu diğer çevrimiçi versiyonlara kadar her şeyi bulacaksınız.

Zaten favori karakteriniz varsa, web sitemizde en klasik Mortal Kombat maceralarına başlayın ve bu serideki en güçlü dövüşçülerle yüzleşmeye gelince rakibiniz olmadığını gösterin. Mortal Kombat Turnuvasını kazanabilir misin?Topladığımız tüm Ölümüne kavga oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri