ücretsiz fnf oyunlar

297 297 ;dan fazla Fnf oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Fnf oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz fnf oyunlar

Fnf oyunları çevrimiçi

En iyi müzikal savaşların tadını çıkarın 🔥


FNF, görüntülenecek yaklaşık 297 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, korku, fnf, friday night funkin, friday night, five night funkin, teror, korkutucu oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
En şaşırtıcı dans meydan okumaları, FNF kısaltmasıyla da bilinen Five Night Funkin web sitemize gelen farklı modlarda gerçekleşir. Onları özleyemezsin!

Five Night Funkin: Kaçırmayacağınız moda oyunu


Five Night Funkin, 2020'de ortaya çıkışından bu yana internetteki en başarılı oyunlardan biridir. Böylesine klasik bir oyun mekaniğini yeniden ziyaret etmek şüphesiz bir başarı olmuştur ve 2000'lerin başından Rock Band veya gibi oyunları anımsatmaktadır. Guitar Hero çünkü oyun, okları takip etmeniz gereken adımları müzikle senkronize etmekten oluşuyor.

Bu başlıkta, çevrimiçi video oyunlar dünyasında şimdiden isim yapmış karakterlerle tanışacağız. Kahraman Boyfriend'dir ve görevi Girlfriend'i fethetmektir , ancak bu kolay olmayacaktır. Oyun 7 haftadan oluşuyor ve her birinde bir rakiple karşılaşmanız gerekecek. Dans meydan okumalarında her şey çözülecek ve işaretleri ve ritmi eşleştirmek için doğru zamanda oklara basmalısınız.

Ancak, hayranlar bu başlık için modlar yarattığından, bu orijinal oyun şüphesiz çok daha fazlasını kazandı. İçlerinde çok ünlü ve komik karakterler yer alıyor, yeni müzikler ve meydan okumalar ekleniyor, bu da bize çok güzel anlar yaşatıyor. Mickey Mouse, Sonic gibi ünlü karakterlere veya Bendy veya Huggy Wuggy gibi en ünlü korku karakterlerine karşı Boyfriend ile bu şekilde karşılaşabilirsiniz.

FNF çevrimiçi nasıl oynanır?


Five Night Funkin, Cameron Taylor tarafından geliştirilen ve Newgrounds ve Itch.io web sitelerinde yayınlanan tamamen ücretsiz bir oyundur. Benzer şekilde, bu oyun için mevcut olan çok sayıda mod da çevrimiçi olarak, tamamen ücretsiz olarak ve cihazlarınıza uygulama indirmeye gerek kalmadan mevcuttur.

Basit bir Google araması, keyfini çıkarmaya başlayabilmeniz için sizi bu muhteşem oyuna götürecektir. Ama madem buradasın, neden FNF oyunlar kataloğumuza bir göz atmıyorsun? Five Night Funkin modlarının en geniş koleksiyonu web sitemizde yer almaktadır ve tüm bu oyunlarn keyfini çıkarmak için, ister PC, ister Akıllı Telefon ve Tablet olsun, İnternet bağlantısı olan bir cihaza ihtiyacınız olacak.

Oynanış basit, müziği adıma ayarlamak için doğru zamanda ok tuşlarına basarak adımları tekrarlamanız yeterli. Çok fazla ok kaybettiğinizde, alt alanda beliren sağlık çubuğu azalacak ve biterse otomatik olarak kaybedecek ve tekrar denemek için oyunu yeniden başlatmak zorunda kalacaksınız.

Fanfreegames.com'da Five Night Funkin'i ücretsiz oynayın


Artık FNF'nin kökenlerini ve nasıl çalıştığını bildiğinize göre, artık işe koyulma ve web sitemizde Five Night Funkin oynamaya başlama zamanı. Size daha önce de söylediğimiz gibi, en komik FNF modları web sitemizde mevcuttur ve PC tarayıcınızda veya mobil cihazlarınızda tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Oyunundaki Boyfriend ve farklı konuklar arasındaki savaşlarla internetteki en eğlenceli dans düellolarını kaçıramazsınız. Sonic.EXE, Huggy Wuggy, Mickey Mouse ve daha birçok karakter sitemizde bulacağınız FNF modlarında bir araya gelecek. Five Night Funkin'de iskeletinizi hareket ettirin ve sizi yenmelerine izin vermeyin!Topladığımız tüm Fnf oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri