ücretsiz granny oyunlar

6 6 ;dan fazla Granny oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınAz mı Granny oyunları?

Şu anda yayınlanmış yaklaşık 6 oyunumuz var.Farkındayız, internette arama yapacağız ve çok yakında yeni güncellemelerle daha fazla Granny oyunları yayınlayacağız .Yakında daha fazla oyun oynayabileceksiniz , derlediğimiz, Granny oyunları ile ilgili çok ilginç ve bağımlılık yapıcı bu ilgili kategorileri öneriyoruz.

ücretsiz granny oyunlar

Granny oyunları çevrimiçi

Büyükanne: Video Oyunlarındaki en korkunç Büyükanne 🔥


Granny, görüntülenecek yaklaşık 6 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, nene, buyuk baba oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Bu korkunç oyunda Granny'nin evinden canlı kaçış. Bulmacaları çözün ve çok geç olmadan çıkışı bulun ve sonunda bu ürkütücü yaşlı kadının yemeği olun.

Büyükanne kimdir?


Granny, Twitch yayıncıları ve YouTube videoları sayesinde ün kazanan bağımsız bir korku oyunudur. Oyun, Slenderman'ın kadın versiyonu olan Slendrina serisinin bir parçası olarak ve bol aksiyon ve eğlenceli testlerin olduğu bir kaçış oyunu olma öncülüyle oluşturuldu. Başarısı, bu ilk oyunun Granny Chapter 2'de bir devam oyunu ve Granny 3 ile üçüncü bir taksitle çıkmasını sağladı.

Büyükanne oyunları, eğlencenin sunulması için yeni özellikler ve nesneler eklemek üzere güncellemeler almaya devam ediyor. Bu oyunda, Büyükanne seslerden konumunuzu bilebileceği için ses çok önemlidir. Büyükanne tarafından yakalanmamaya çalışırken ortaya çıkacak bulmacaları tamamlamak için çok yetenekli olmalısınız.

Hala Granny'yi çevrimiçi nasıl oynayacağınızı bilmiyorsanız, size orijinal oyunda veya çevrimiçi Granny mini oyunları koleksiyonumuzda kendi maceranıza başlamanız için temel yönergeleri vereceğiz. Onları özleyemezsin!

Büyükanne Çevrimiçi Nasıl Oynanır?


Granny's oyunu, bu yaşlı kadının ruhunun yaşadığı terk edilmiş bir evde hayatta kalmak zorunda kalacağımız kaçış ve terör türündedir. Arsa, tamamen terk edilmiş eski bir eve odaklanıyor ve oyuncu kendini içinde kilitli buluyor. Buradan çıkmak için, oradan çıkmanıza yardımcı olacak unsurları bulmak için evin tüm köşelerini keşfetmeniz gerekecek. Görev basit görünüyor, ancak arkamızda hayatımızı bitirmek isteyen bir hayalet olacağını unutuyoruz.

Gerekli nesneler uzaktan gizlenecek ve bazılarını almak için biraz gürültü yapmamız gerekebilir, bu bizim düşüşümüz olabilir. Keşfetmemiz gereken ev, aralarında garaj, 2 çatı katı ve evin 3 katı bulunan 5 katlıdır.

Oyuncunun Granny'yi savuşturma şansı olacak, ancak doğrudan bir çatışmada değil. Bu macerada hayatta kalmak için en iyi silahınız, Büyükanne'yi yanıltmak için saklanacak yerler bulmaktır. Dolaplara ya da yatakların altına sığınabilirsin ama o seni fark etmeden önce yap yoksa hiçbir işe yaramaz. Bu heyecan verici macera hakkında kendiniz için daha fazlasını keşfedin ve sizin için web'in bu bölümünde bulunan Granny oyunlarının tadını çıkarın.

İnternetteki en komik Granny Mini oyunları


Granny'nin büyük başarısı uzun sürmedi ve mini oyunlar şeklinde bağımsız versiyonları çevrimiçi olarak şimdiden bulabilirsiniz. Orijinalleri oynayamadıysanız, Granny'nin getirdiği tüm eğlenceyi size hissettirecek birkaç oyun burada. Bunlar arasında The House of Evil Granny veya Scary Granny House oyununa da göz atmanızı öneririz. Hepsinde, Büyükanne'nin korkunç varlığının bulunduğu terk edilmiş bir evden kaçmak zorunda kalacaksınız.

Ayrıca büyükanne oyunları da moda oldu ve hepsi de internetin bu bölümünde yerini alacak. Artık Granny hakkında bilmeniz gereken her şeyi bildiğinize göre, arkanıza yaslanıp Granny oyunlarının çevrimiçi macerasına atılma zamanı.Topladığımız tüm Granny oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri

En iyi çevrimiçi oyunlar. En Çok Oynanan En İyi Oyunlar