ücretsiz baldi oyunlar

ücretsiz baldi oyunlar

5 ücretsiz oyun gösteriliyor: Baldi
ücretsiz baldi oyunlar

Baldi's Basics in Education and Learning ile Matematik Öğrenin 🔥


Baldi oyunları çevrimiçi


Baldi, görüntülenecek yaklaşık 5 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder


Matematiksel yeteneğinizi gösterin ve Profesör Baldi'nin tüm sorularını doğru yanıtlayın, yoksa geleceğiniz beklediğinizden çok daha karanlık olacak.

-

Hayal edebileceğiniz en kötü matematik öğretmeni Baldi ile tanışın


Baldi, bu eğlenceli oyunu dünyaya gösteren yayıncılar ve youtuberlar sayesinde çok popüler hale gelen eğlenceli bir indie korku oyununun kahramanıdır. Baldi's Basics in Education and Learning kitabı ilk kez 2018'de gün ışığına çıktı ve bunu Itch.io platformunda herkes için tamamen ücretsiz yaptı.
Müziği ve doksanlardan kalma bir oyunun görünümü, insanların birinci şahıs hayatta kalma korku klasiğinden başka bir şey olmayan bu oyunda bize anlatacakları hikayeye ilgi duymasını sağladı. Göreviniz okula dağılmış 7 matematik defterini toplamak ama bu hiç kolay olmayacak çünkü Baldi görevinizi çok daha karmaşık hale getirmek için sizi kovalamaya başlayacak.
Matematik bilginiz anahtar olacaktır çünkü bir not defteri bulduğunuzda önerecekleri işlemlere çözüm bulmak zorunda kalacaksınız. Hepsinin çözülmesi mümkün olmayacak ve bu Baldi'nin öfkesine neden olacaktır. Tüm bunları web sitemizde derlediğimiz bu Baldi oyunları koleksiyonunda kontrol edebilirsiniz. Bu korkunç maceraya cesaretin var mı?

Baldi's Basics in Education and Learning nasıl oynanır?


Baldi's Basics in Education and Learning'in oynanışı, başarısına çok yardımcı olan şeylerden biridir, çünkü çok basit ve çok az oynama süresiyle kolayca uyarlanabilir. Başta da belirttiğimiz gibi birinci şahıs bir oyun olduğu için oyuncunuzu görmeyeceksiniz. Her şey, bir sınıf arkadaşınızın size bazı defterleri okulda unuttuğunu söylemesi ve gidip onları almanızı istemesiyle başlar.
Okula vardığınızda, Baldi kendisini matematik öğretmeni olarak tanıtmak için orada olacak ve size üç matematik işlemini çözmeniz gereken ilk defteri verecek. Bunu yaptığınızda ödüllendirilecek ve defterlerin geri kalanını bulma görevi verilecektir. Sorun, çözümü olmayan sorunlarla karşılaştığınızda ve cevaplarda başarısız olduğunuzda ortaya çıkacaktır. Baldi çok sinirlenecek ve artık elinde bir cetvelle sizi kovalamaya başlayacak ve yüz ifadesi oldukça değişmiş durumda.
Çok geç olmadan defterleri bulun ve Baldi'ye yakalanmadan okuldan nasıl çıkacağınızı öğrenin. Baldi's Basics in Education and Learning adlı orijinal oyun tarafından sunulan bu harika maceraya yalnızca en cesur ve en uygulamalı olanlar bir çözüm bulmayı başarır, artık web sitemizde mevcuttur.

Baldi's Basics in Education and Learning'i web sitemizde Ücretsiz Oynayın


Baldi's Basics in Education and Learning'i ücretsiz oynamaya ve yalnızca her şeyi başlatan orijinal oyunu değil, aynı zamanda sansasyon yaratan diğer birçok çevrimiçi sürümü de oynamaya hemen hazır olun. Ayrıca Baldi, görünümü nedeniyle video oyunlarında zaten çok tekrar eden bir karakter haline geldi ve bu onları Kogama ve Roblox'un Parkour versiyonlarında veya Baldi's Basics in Funkin'de kendi FNF moduna sahip olarak bulabilmemizin yolu.
Korku ve kaçış oyunlarını seviyorsanız, ancak Baldi's Basics in Education and Learning'den hala keyif almadıysanız, daha fazla beklememenizi öneririz çünkü bu, son yılların en eğlenceli oyunlarından biridir. Bu harika maceraya katılın ve çevrimiçi Baldi oyunları koleksiyonumuzda hiçbir zorluğun size karşı koyamayacağını gösterin.