Ücretsiz Yandere Simülatörü oyunları

Aramaya göre 6 oyun gösteriliyor: Yandere Simülatörü


Yandere LisesiYandere Lisesi
Yandere Simülatörü KogamaYandere Simülatörü Kogama
Bulmacalar: Yandere ve SenpaiBulmacalar: Yandere ve Senpai
Boya Yandere Chan ve SenpaiBoya Yandere Chan ve Senpai
Yandere Senpai öldürmeYandere Senpai öldürme
Yandere simülatörü görsel romanYandere simülatörü görsel roman

Hello neighbor oyunları
Merhaba komşu ve şeytani komşu, 10 Oyunlar
FNAF - Freddy oyunları
Five Nights at Freddy's, 57 Oyunlar
Bendy oyunları
Bendy ve mürekkep makinesi, 11 Oyunlar
Macera oyunları
Zorluklar ve harika maceralar, 888 Oyunlar
Kızlar oyunları
Kızlar, 1530 Oyunlar
Terör ve korku oyunları
Terör, korku ve panik, 251 Oyunlar

Ücretsiz Yandere Simülatörü oyunları

Senpai'nizi Yandere Simülatörü ile fethedin 🔥


Yandere Simülatörü

Yandere Simülatörü, görüntülenecek yaklaşık 6 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder


"Bu aşk değil, bu bir saplantı" diyen şarkıyı hatırlıyor musunuz? Yandere Chan'ın Senpai'siyle olan ilişkisi tam olarak bu ve bu takıntı onu aralarına giren tüm kızları öldürmek gibi çılgınca şeyler yapmaya itecek. Yandere'nin suçlara dayanarak Senpai'sini fethetmesini sağlayacak mısın?

-

Yandere Simülatörü nedir?


Yandere Simulator, 2014 yılında PC için geliştirilen bir gizlilik oyunu olarak doğdu ve Rubius gibi yayıncıların kanalında göstermeye başlamasıyla büyük ün kazandı. Oyundaki göreviniz Ayano Aishi adlı bir kız öğrenciyi kontrol etmektir, ancak o daha çok Yandere Chan takma adıyla tanınır. Okulundan bir çocuk olan Senpai'ye delicesine aşıktır ama ona yaklaştığında çok gerginleşir ve onunla konuşamaz. Okuldaki tüm kızlarda Senpai ile gelecekteki ilişkisi için bir tehlike görüyor ve bu yüzden sevgilisine yaklaşan herkesi öldürecek. Okul arkadaşlarınızı öldürmenin en doğrudan yönteminden intihar simülasyonu için bir plan geliştirmeye kadar birçok yolunuz var.
Yandere Simulator'daki amaç, Senpai'nin gözlerinin sadece sizde olmasını sağlamaktır ve bunun için yarışmanın geri kalanını bitirmek zorunda kalacaktır. Aşkınızla aranıza giren okul arkadaşlarınızı gizlice öldürmek için suikast becerilerinizi kullanın. Yandere Simülatörü macerası çok eğlenceli ve bu, onu taklit eden birden fazla mini oyunun çevrimiçi olarak görünmesine yol açtı ve hepsi web sitemizde.

Yandere Simülatörü nasıl oynanır?


Yandere Simulator oyununu çevrimiçi bulmak çok kolay, bu yüzden onu indirebilir ve liseli çocuğa delicesine aşık olan bu çılgın kızla maceraya başlayabilirsiniz. Tabii ki, Yandere Simülatörü Görsel Roman versiyonu veya Lisede Yandere macerası gibi web sitemizde bulacağınız çevrimiçi mini oyunlar ile de eğlenebilirsiniz.
Başta da söylediğimiz gibi, kahramanımız Senpai'sine âşık genç bir kadın, okuldan biraz daha büyük ve takıntılı hale geldiği bir çocuk. Her hafta yeni bir kız Senpai'nizle flört etmek isteyecek ve göreviniz, aşkınızın ilan edileceği ve kaçınmanız gereken Cuma günü gelmeden önce ondan kurtulmak olacak.
Kızdan kurtulmak için şantajdan adam kaçırmaya kadar her türlü hileyi kullanabilirsiniz, unutmadan bu oyunda en yaygın olanı cinayettir. Rakiplerinizi öldürmenin yolları da intihar taklidi yapabilmekten sırtlarına bıçak saplamak ve ardından cesedi elden çıkarıp yakalanmamaya kadar çok çeşitlidir.

İnternetteki en eğlenceli Yandere Simulator Mini Oyunlarını keşfedin


Çok farklı ve aksiyon dolu bir tema sunduğu için Yandere Simülatörünün başarısı uzun sürmedi, çünkü kızları öldürmenin adrenalini, yaptıkları kötülüklerin ortaya çıkmamasına eklenmeli. Orijinal oyun 10 haftadan oluşuyor, Senpai'mizi almak için yoldan çekilmemiz gereken 10 kız.
Size sunduğumuz oyunlarda , Yandere Simulator'un ücretsiz çevrimiçi sürümünü bulabilirsiniz, ancak aynı zamanda size karakterlerinde geçen, ancak tamamen farklı oynanışa sahip yeni oyunlar da getiriyoruz. Burada Yandere'nin Senpai'yi öldürdüğü oyunu, Yandere Simulator'ın kahramanlarını boyamak için oyunları veya bu aksiyon oyununun Roblox ve Kogama'daki eğlenceli versiyonlarını bulacaksınız. Hepsi web sitemizde sizin için mevcut!Fortnite-Spiele
Battle-Royale, 61 Oyunlar
LOL Surprise games
36Ődan fazla oyun
Paw patrol games
The Paw Patrol, 31 Oyunlar
Fifa-Spiele
FIFA Fußball, 33 Oyunlar
Jeux de Paw patrol
La patrouille canine, 27 Oyunlar
Jeux de Fortnite
Bataille royale, 61 Oyunlar
Roblox games
Roblox and Kogama, 66 Oyunlar
Pokémon-Spiele
Pokémon jagen, 106 Oyunlar
Oyun kategorileri
Tüm oyunları ücretsiz oyna