Yandere Simülatörü Oyun
MERHABA KOMşU VE şEYTANI KOMşUFIVE NIGHTS AT FREDDY'SKıZLARSAW GAMESKISSESKANLıTERöR, KORKU VE PANIKSLENDER MANOKUL

🔥ücretsiz Yandere Simülatörü oyunları
🔥Diğer Yandere Simülatörü oyunlarıElbise Haruhi SuzumiyaElbise Haruhi Suzumiya Katil partisiKatil partisi Kisses bir aşk unutmakKisses bir aşk unutmak Naruto, Sasuke ve Sakura giyinmekNaruto, Sasuke ve Sakura giyinmek Dondurulmuş: Elsa ikinci bebeği varDondurulmuş: Elsa ikinci bebeği var Anime Savaşı 21Anime Savaşı 21

Yandere Simülatörü

🔥Senpai'nizi Yandere Simülatörü ile fethedin

Yandere Chan'ın Senpai'yi fethetmesine yardım edin, bunun için okulda sizinle sevginiz arasında duran, ancak polisin sizi yakalamasına izin vermeden tüm kızları öldürmeniz gerekecek.

Yandere Simülatörü Simulator, 2014 yılında PC için geliştirilen bir gizli oyun olarak doğdu ve birkaç YouTube sayesinde büyük ün kazandı. Oyundaki göreviniz Ayano Aishi adlı bir kız öğrenci kontrol etmektir, ancak en iyi Yandere Simülatörü Chan takma adı ile bilinir. Okulundan bir çocuk olan Senpai'ye deli gibi aşık ama ona yaklaştığında çok gerginleşiyor ve onunla konuşamıyor. Okulun tüm Kızlarında Senpai ile gelecekteki ilişkileri için bir tehlike görüyor ve bu yüzden sevgilisine yaklaşan herkesi sona erdirecek. En doğrudan intiharı simüle etmek için bir plan geliştirmek için okulun sınıf arkadaşlarını öldürmenin birçok yolu var.
Go to TOP