Dondurulmuş Elsa doğumYağma hamileAriel ve Elsa: En İyi Hamile ArkadaşlarSüper Bebek İkizlerine Hoş GeldinizEllie ikizlerinin doğuşuAnna'nın ÇamaşırhaneRoyalty Prenses: HamileUyuyan Güzel HamileHamile kadınlar için fotoğraf stüdyosuBebek için her şeyi alacağızHamile Prenses: Bir kaza geçiriyorBonnie: Hamilelikte bakımKülkedisi Anne: Vücut YenilemeElsa, Anna ve Cinderella hamilePrensesler: En İyi Hamile ArkadaşlarHamile Prenses: Doğum SaatiTinker Bell HamileHamile LadyBug ona ve bebeğine iyi bak!Ladybug ve Barbie HamileUğur Böceği: Hamile AlışverişLadybug: Aile GünüHamile BarbieLadybug: Spa'da HamilePanda simülatörüLadybug: Bebeğin odasını dekoreHamile prensesler giyinmekBella: Hamile KazasıPrenses bebek duşKülkedisi: Hamile İkizlerDisney Prensesleri: Bebek doktorunu ziyaret edinHamile prensesler golf oynamakBarbie AnneHamileHamile anneAnneme elbiseHastanede Hamile KülkedisiDondurulmuş elbise hamile38 haftalık hamileElsa hamile aciliyetElsa elbise hamileHamile SimülatörüHamile Yasemin AladdinHamile elsaDondurulmuş: Elsa ikinci bebeği varBir bebek doğurmaHamile doktor ziyareti uğur böceğiHamileler için DövmelerElsa hamile anneLadybug AnneElsa elbise ve hamile makyajUğur böceği hamile ve ağır yaralandıLadybug ikizleri varThe Descendants: Ayak doktor EvilHamile MinionMucizevi hamile LadybugHamileler için gelinlikLadybug ve Elsa hamileAnna ve Elsa Elbise DondurulmuşLadybug ve Elsa BBFs HamileHamile Draculaura ve oda süslemeleriHamile anna

Hamile Oyun

Hamile kadınların bebeklerini almasına yardımcı olun

Oyun hamile Eğer onların yeni doğan doğurur yardımcı ebe olacaktır. doğumda hamile Paras zor olacak ve biz onu karnından bebeği almak için doğumları katılacak. Doğurmak karmaşıktır ama iyi tıbbi hizmetler ile daha iyi gidebilir. Yani mümkün olduğu kadar az acı kuyu kız doğum gitmek emin olun. Evde veya hastanede olsun, doğum hamile kadınların Bu oyunlar, size anne olabilir gelecekteki olabilecek bir fikir vermek. Her bebeklerin kolayca doğmuş ve bazen çalışmak zorunda olan değil akılda tutulmalıdır.

Barbie onu ilk bebek ve çocuk bakıcısı olarak bebekleri gerçek oluyor bakımı için yardımcı olun. onların prenslerin hamile ve doğurmak üzere olan gibi bu oyunlarda sen hamile Disney prensesleri katılabilir.

Artık oyuncu hamile kadınların doğumlarına katılabilir ve yeni doğan bebeklerine bakabilir.

Go to TOP