frozen

Frozen Oyun


Elsa hamile anneElsa elbise ve peri makyajElsa: Ayrılıkla DramaElsa gerçek aşkı bulurGelinlik Elsa ve AnnaElsa Moda BloggerDondurulmuş: Bahçe ElsaElsa, Anna ve OlafDondurulmuş: Boyama KitabıDondurulmuş: En İyi Cadılar Bayramı ÇiftleriElsa sezaryenElsa makyaj, dondurulmuşElsa Blogger'ın HikayesiElsa, donmuş grip hemşiresiDonmuş su buzElsa: Yeni Yıl ÖzçekimiElsa Jack Frost öperElsa elbise ve hamile makyajElsa Jack ile bir tarihi vardırDondurulmuş, Anna'nın düğünCadılar Bayramı'nda Dondurulmuş Elsa elbiseElsa elbise hemşireDondurulmuş MaceralarıFrozen shoppingElsa elbise polis üniformasıElsa'yla Anna kutlamak ValentineElsa'nın bebek zombiElsa ve Anna Frozen elbiseFrozen school pranksJack ve Elsa ilk bakışta evlendiAnna de Frozen bir macera oyunuDondurulmuş: Modern kardeşlerDondurulmuş, büyülü elbiselerElsa Frozen MakeupPaints the face of Elsa FrozenSahilde Elsa ve Anna elbiseElsa Pokemon Git çalışYaz lerde Elsa elbiseSahilde Elsa ve AngelaDondurulmuş Elsa sakallıElsa ve onun arkadaşları düğün için elbiseDondurulmuş SnapchatDondurulmuş: Havuzda kutlamaElsa ve Rapunzel: Bir erkek için rakiplerElsa MakyajHamile annaAnna: Oyun KızıElsa Yüz CiltDondurulmuş elsa sporDondurulmuş prenses elbiseDondurulmuş: Gerçek aşkDondurulmuş, kür ayak AnnaBebek Anna ve Kristoff BakımElsa modaŞükran Elsa ve AnnaDondurulmuş ev dekoreAt sırtında Dondurulmuş ElsaOlaf olarak bir kardan adam oluşturmaDondurulmuş Cilt MinecraftElsa gizli nesneleri bulmak zorundadır


simmilar oyunlar

Kızlar OyunDisney prensesler OyunDisney OyunFrozen OyunRapunzel OyunPrensesler OyunPrenses boya Oyun
Frozen Oyun

Frozen Oyun

Son büyük başarı tarihinin en yüksek hasılat yapan animasyon filmi haline gelmiştir Dondurulmuş Disney oldu. Kamu kitabında, Hans Christian Andersen tarafından Snow Queen esinlenerek bu film ile döndü. Onun özgeçmiş En İyi Animasyon Film ve En İyi Orijinal Şarkı dalında 2014 yılında iki yapılan Oscar da dahil olmak üzere sayısız ödül sahiptir.

Hikaye onların iki kızı ile krallar, Elsa ve Anna yaşadığı Arendelle hayali krallık olayları anlatıyor. Çoğu, Elsa, özel bir hediye ile doğmuş ve buz ve kar kontrol etmek için büyük bir yeteneği vardır edildi. Onlar küçük yapılan kar ile eğlenceli büyük bir öğleden sonra geçirdi edildiğinde bir gün, yanlışlıkla, Elsa onun küçük kardeşi kalbini donuyor kadar onları ablası görünür. Bazı troller efsanevi Anna sağlığına kavuşması için yardım ve krallar aslında tüm hafızasını silmek için onlara sormak istiyorum. Elsa odasında tüm ve o andan itibaren kendini kilitler O andan itibaren onun tek arkadaşı büyüsünü gitmek izin vermedi eldiven bulunmaktadır.

anne ve babasının büyük bir fırtına onlara saldırdı deniz kenarında bir seyahate gitmek ve hayatına son ne zaman her şey değişti. Bir anne ve babasının yasını tutmaya sonra Elsa kraliçe taç olacaktır. Onun taç giyme töreni için yıllarca ilk görünüşünü kılan tüm onun güçlerin görme bırakacak bir dizi etkinlik. O kendi buz kale inşa dağlara, kaçmak için karar Bazı bir canavar gibi onu tedavi. Kız kardeşi böyle şeyler izin vermedi ve kız kardeşi arıyor bilen bir adam, Kristoff, bir macera taahhüt ve ona eve geri dönmek olmazdı. Savurganlık ren geyiği Kristoff, Sven eklenir ve Ben küçükken ve şimdi bir yaşam, Olaf almıştı zaman eğlenceli bir kardan adam Elsa düşünüyorum. Hep birlikte onlar hala zaten memnun değil birkaç kişiden biri iseniz kaçırmayın bir macera dahil edilecektir.

Yani başarılı, Dondurulmuş oyunları sitemizde yapın ve hızlı bir şekilde hepsini bulabilmeniz için ayrı bir kategori hak olamazdı. Biz kahramanları bu komik bir hikaye animasyon karakterler pek çok oyun var. Dondurulmuş oyunları boyama oyunları donmuş bebek, hamile Dondurulmuş birden maceralar Olaf ve daha oynadığı var. Tüm bir buzlu Dünya filmin ana üyelerinin hayatına devam etmek. Arendelle parmaklarınızın ucunda ve evinizin konforunda soğuk gitmez, bu yüzden bu fantastik bölümü incelemek için tereddüt etmeyin.

Disney Oyun

Disney prensesler Oyun

Kızlar Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»