Moda Blog: Esmer PrenseslerYasemin: Valentine CheatingYasemin, Anna, Elsa ve Aurora festivali EDC Vegas katılmakElsa ve Yasemin partilerden ayrıldılarYasemin: Eve DönPrenses Yasemin GiydirYasemin: Okula Dönüş İçin BüyüEşleri ile Elsa ve Jasmine Selfie'nin eğlenceliPrenses Yasemin'i gördünDisney prensesleri kolej modasıOnun yılbaşı partisi Ariel Belle ve YaseminRapunzel, Merida ve Yasemin: Odalarınızı tasarlayınElsa, Yasemin ve Mulan: Çapraz DüğünElsa ve Yasemin: Çiftte SelfieRapunzel ve Yasemin: Kırların tadını çıkarınMakyaj: Prenses YaseminAladdin ve Yasemin elbisePrenses Jasmine MakyajPrenses Yasemin: Sabah RutinNoel'de Prenses Yasemin elbiseYasemin ve sihirli lambaHamile Yasemin Aladdinöpücük Yasemin ve AladdinYasemin ve Barbie BFFPrenses Yasemin elbise

Yasemin Oyun

Aladdin'in aşkı olsun

Yasemin iyi büyük klasiklerinden biri, Aladdin oynadığı film olarak bilinen prensesler biridir. Toplamda, üç filmde, orijinal Aladdin, ikinci bölümde Aladdin ve Hırsızlar Kralı başlıklı Cafer son netice Return denir görünür. Hareketli Serisi: Bu filmlerinin yanı sıra, o bir çizgi film serisi, Aladdin rol aldı. Onun ilk ortaya biz Prenses Aladdin, babası bir prense koca olarak onu seçmek reddeden güzel bir 15 yaşındaki bir kız olarak Agrabah krallığı sundu. O ne olursa olsun, sosyal sınıf, gerçek aşk için savaşan ya da diğer telif ile evlendiler.

Yasemin sarayın dışına babasını meydan okuyan ve o Aladdin buluştuğu, ancak o zaman lambanın cin yardımıyla Aladdin kimliğini benimseyen Prens Ali, olarak da bilinir. Nihayet bu kötü Cafer, Sultan veziri değil, aynı zamanda iktidarı ele geçirmek için isteyen büyücü bir kötülük yüzleşmek zorunda sahip olacak bir maceraya götürecek. Hikaye artık ailenin bir değil, bir hizmetçi olacak lamba, dehası sevgi zaferi ve özgürlüğü ile sona erer.

Onlar kamuoyu tarafından iki sevilen karakterler gibi Yasemin ve Aladdin bizim pek çok oyun görünür. Böyle top Yasemin ve sihirli halı sıçrama olacaktır nesne olduğu bir klasik Arkanoid olarak kahramanı olarak sahip oyunlar, prenses sayıda çalabilir; oyunlar Yasemin elbise; oyunlar Disney Prenses çizmek; öpüşme oyunları Aladdin ve Yasemin; ve benzerleri. En sevdiğiniz Prenses Jasmine ise, onların eğlenceli oyunlar oynamak için beklemek yok!

Sihirli halıda Agrabah'ta Jasmine ile gezintiye çıkın ya da yeni bir görünüme kavuşmasına yardımcı olun.


Kızlar OyunAşınma OyunYemek pişirme OyunHamile OyunSoy Luna OyunMiraculous ladybug OyunDisney prensesler OyunKisses OyunAşk OyunFrozen OyunRapunzel OyunGüzellik ve canavar OyunAşk testi OyunOyun kategorileri
Go to TOP