Onu düğün için Sofya GiydirÇamaşırhanede Sofia PrincessSofia Princess: Güzellik YarışmasıBir zamanlar prenses SofiaÖpüşme SofyaSofia: Üç çizgiliJames prens: Gizli yıldız bulmakSofia: Gerçek bir gün için elbiseSofya ping pong oynarSofya ValentinePrenses Sofia sarayda Şükran günü yemeği hazırlar.


Diğer Sofia oyunları

Boyama Prenses SofiaSofia Tasarımcısı elbiselerKabarcık sofiaDisney prensesler boya

Sofia Oyun

En küçük Disney prenses

Sofia, Disney Channel'a, Disney dünyasının yeni bir prensesi olarak, bu kadar erken yaşta olgunluğuyla bizi şaşırtan geldi. Kraliyet evine emir veren bir kunduracı kızı olarak kökenleri çok mütevazı olduğu için tipik prensesle ilgili değildir. Kral ona aşık oldu ve evlendi, böylece prenses ilan edilecek kızıyla birlikte kaleye taşındı. İki üvey erkek kardeşi olacak, Prens James ve Prenses Amber. Sofya'nın büyük bir kalbi var ve bölümlerinde Sofya'nın yardımına konuk olacak Disney prenseslerini görebiliyoruz.

Disney Kanalının Prenses Sofya'sının büyülü maceralarını oyna


Kızlar OyunAşınma OyunYemek pişirme OyunHamile OyunSoy Luna OyunMiraculous ladybug OyunDisney prensesler OyunKisses OyunAşk OyunFrozen OyunRapunzel OyunGüzellik ve canavar OyunAşk testi OyunOyun kategorileri
Go to TOP