ücretsiz alaaddin oyunlar

ücretsiz alaaddin oyunlar

32 ücretsiz oyun gösteriliyor: Alaaddin
ücretsiz alaaddin oyunlar

Aladdin ile Agrabah şehrini keşfedin 🔥


Alaaddin oyunları çevrimiçi


Alaaddin, görüntülenecek yaklaşık 32 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder


Aladdin'in uçan halısıyla Agrabah'ın etrafında uçun, Cafer'den kurtulun ve padişah ile kızı Yasemin'i kurtarın ki bu şehirde her şey normale dönsün.

- Sultan çöl kumlarına halkını kuralları ve Uzakdoğu'da bu iyi bir adam olmasına rağmen, delegelerin yükümlülüklerini, sadece güç hasretini çektiği ve insanlar daha az bakım olabilir Jaffa danışmanı. Biz büyük bir kalp ile genç hırsız Aladdin buluştuğu sadece hayatta kalmak için ya da başkalarına yardım etmek gerekenleri çalmak, çünkü bu olduğunu.
Bir gün bu adam hazinelerle dolu bir mağaraya alarak, bir hırsız takip ediyor. Bu adam keşfetti ve sadece bir lamba olabilir çalıştırmak için vardır böyle kötü şans ile, bazı tür zenginlikleri yakalamak için çalışır. Ne o bilmiyor bu lamba görünür üç dileklerini onu istekli içinde ovuşturdu bir deha olarak güzel bir nesne değildir, sadece olmasıdır.
Adam bu güzel Yasmin, o saray duvarlarının dışında hayat öğretti olduğu bir gece yolları kesişti ile sultanın kızı woo kullanmayı deneyin istiyor. Sultan ile Bu toplantı da danışman Jaffa kağıtları kaybeder ve sonraki Sultan Yasmin evlenmek ve olmaya planlarını boşa çıkarmak değil genç öldürmeye çalışır yapacaktır.