ücretsiz tekken oyunlar

ücretsiz tekken oyunlar

6 ücretsiz oyun gösteriliyor: Tekken
ücretsiz tekken oyunlar

En İyi Sokak Dövüşleri Tekken'de tartışılıyor 🔥


Tekken oyunları çevrimiçi


Tekken, görüntülenecek yaklaşık 6 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder


Harika Tekken dövüş klasiklerini yeniden yaşamak ister misiniz? Web sitemizdeki simülatörlerle orijinal sürümlerin ve Tekken Hackrom'ların keyfini çıkarın.

-

Tekken Evrenine Hoş Geldiniz


Dövüş oyunları, video oyunları arasında bir klasiktir, ancak şüphesiz bu nişte nasıl öne çıkacağını bilen birkaç destan vardır. Mortal Kombat'tan bahsediyoruz ama bu bölümde bizim için önemli olan, bir arcade oyunu olarak doğan ve daha sonra özel bir PlayStation destanına dönüşen Namco destanı Tekken. Tekken 7 çoklu platformlar (XBOX, Nintendo, vb.) için çıktığından ve oyunları Game Boy Advance veya Wii U gibi taşınabilir platformlara uyarlandığından, münhasırlık yedinci taksitte kırıldı.
Tekken video oyununun farklı bölümlerinde, bir dizi dövüşçünün büyük bir dövüş turnuvası olan Tekken: The King of Iron Fist Tournament'ta karşı karşıya geleceği genel bir olay örgüsüne tanık oluyoruz. Onlarda, kendinizi turnuvanın şampiyonu ilan etmek için büyük son patrona ulaşana kadar turdan geçmelisiniz. Ancak destanın tamamında ayrıca destanın tüm taksitlerini birleştiren tarihsel bir çizgiye yol açan bir olay örgüsü izlenir.
Tekken video oyununun karakterleri farklı teslimatlar sırasında değişiyor, bazılarının nasıl ayrıldığını, bazılarının nasıl ayrıldığını gördük ve teslimatlar sırasında birçoğunun dönüşüne tanık olduk. Klasik Tekken'in tüm sürümlerinde yer alan çok az dövüşçü var ve artık Tekken çevrimiçi oyunlarının bu sürümleriyle hepsinin tadını çıkarabilirsiniz.

Tekken Oyunlarından en sevdiğiniz karakterlerle savaşın


Tekken dövüş oyunları, video oyunları dünyasında bir önceye ve sonraya damgasını vurmuştur ve bu tarz oyunlar içinde en uzun soluklu destanlardan biridir. Hikaye Tekken ile başlayıp Tekken 7 ile bitiyor ama bu sizi yanıltmasın, sadece 7 Tekken oyunu yok. Teslimat ile teslimat arasında Tekken Tag Tournament veya Tekken Revolution gibi özel bir başlık çıkıyordu.
Tüm bu taksitler boyunca, çeşitli dövüş ve dövüş sanatlarında kendi becerilerine ve uzmanlıklarına sahip 100'den fazla dövüşçüyle tanıştık. Her taksitte yeni karakterler tanıtmaya çalıştılar, diğerleri ortadan kayboldu, ancak bunu sonsuza kadar yapmayacaklardı. Bunların arasında kulağa Nina veya Paul'a çok benzeyen isimler var (her ikisi de destanın tüm taksitlerinde yer alan birkaç isim arasında yer alıyor), ancak birkaç isim vermek gerekirse King, Ling Xiaoyu, Kazama veya Jinpachi Mishima gibi diğerleri de var.
Tüm klasik karakterler ve en yenileri web sitemizde ve gerçek şu ki, Tekken'in başarısı video konsollarının sınırını aştı ve harika eğlenceli anlar geçireceğiniz birçok çevrimiçi Tekken mini oyunu buluyoruz. Web sitemizdeki Tekken oyunları kategorisine bir göz atın ve en sevdiğiniz dövüşçülerle eğlenin.

Klasik Tekken Online Oyunlarının Keyfini Çıkarın


Web sitemizde klasik Tekken oyunlarının keyfini çıkarabileceksiniz ve bu, çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde olacak. Bu emülatörler sayesinde, diğerlerinin yanı sıra Tekken, Tekken 2 veya Tekken 3'ün en klasik maceralarını yeniden yaşayabileceğiz. En iyi yanı ise, PC'nize veya mobil cihazlarınıza hiçbir şey indirmek zorunda kalmamanız ve bu sürümleri çevrimiçi olarak ücretsiz oynayabilmenizdir.
Ayrıca, web'in bu bölümünde, çevrimiçi mini oyun versiyonlarında Tekken tarzı oyunları da bulabileceksiniz. Tekken, dövüş oyunlarını büyük ölçüde etkiledi ve mini oyunlar dünyasında, bu ünlü oyunun oynanışını mükemmel şekilde taklit eden pek çok şey bulacağız. Bu Tekken çevrimiçi oyunları kategorisinde sizin için sahip olduğumuz her şeyi keşfetmek için daha fazla beklemeyin.


Daha fazla alakalı tekken oyunları keşfedinTekken Sokak dövüşçüsü Playstation Mortal kombat Kavga